Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Witalij Kotlar dołącza do Unii Tarnów!

11/11/2021 13:33:47
Redakcja

Aktualny wicemistrz Rosji juniorów – Witalij Kotlar związał się dzisiaj kontraktem z Unią Tarnów. Młody Rosjanin w barwach Jaskółek w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej będzie mógł startować na pozycji młodzieżowca, gdyż od nowego sezonu będzie pozwalał na to regulamin.

Urodzony 21 stycznia 2001 roku w dalekim Ussuryjsku Witalij Kotlar w lidze polskiej związany był dotąd kontraktem z drużyną z Krosna. Rosjanin poza dobrymi występami w tegorocznych rozgrywkach ligi rosyjskiej nieźle wypadł także w mistrzostwach kraju, gdzie z dziewięcioma punktami zajął ósmą pozycję.

Już od czwartego roku życia młody Rosjanin rozpoczął treningi na motocrossie, a dziesięć lat później na żużlu. W oficjalnych zawodach debiutował w barwach Wostoku Władywostok w 2016 roku, którego barwy z powodzeniem reprezentuje do dzisiaj. Trzy lata później został najlepszym juniorem Rosji do lat 19 oraz do lat 21 pokonując znacznie bardziej doświadczonych zawodników.

W bieżącym okienku transferowym kontrakty z Unią Tarnów parafowali do tej pory ponadto Troy BatchelorKenneth Hansen, Oskar Bober, Piotr Pióro oraz Ilja Czałow.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST