Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wiktor Kułakow: „Odpowiada mi klimat w Tarnowie i tutejszy tor”

10/11/2018 10:58:35
Redakcja

Sezon 2018 na polskich torach nie był dla Wiktora Kułakowa zbyt udany, głównie przez małą liczbę startów. Mimo to w kolejnym sezonie znów zobaczymy Wiktora z Jaskółką na plastronie – Czuję się dobrze w Tarnowie. Odpowiada mi tutejszy klimat i tor. W zeszłym sezonie nie miałem zbyt wielu okazji do startów, ale wraz z Zarządem Klubu postanowiliśmy dać sobie jeszcze jedną szansę. Nie ma sensu rozpamiętywać tego co było. Patrzę optymistycznie w przyszłość. Mam nadzieję, że następny sezon będzie pozytywny – powiedział Wiktor.

Rosjanin bardzo pozytywnie ocenia skład, jaki udało się skompletować w Tarnowie na sezon 2019 – Myślę, że mamy młody, ciekawy i perspektywiczny skład. Wszyscy pokazaliśmy ze potrafimy ścigać się z najlepszymi. Przy odrobinie szczęścia może przynieść to bardzo dobry efekt – dodał.

Wiktor wielokrotnie mówił o tym, że czasami ciężko mu przenieść dyspozycję z treningów na zawody ligowe, ponieważ podchodzi do tego bardzo ambicjonalnie, co przynosi odwrotne skutki – To wszystko wynika z mojego zaangażowania i chęci wygrywania. Tego w sobie nie zmienię. To co robię, chcę robić jak tylko najlepiej potrafię. Jeżeli podejdę do wszystkiego troszkę bardziej wyluzowany to na pewno będą tego efekty. Pracuję już nad tym. A co z tego wyniknie czas pokaże – wyjaśnił Kułakow.

W sezonie 2019 priorytetem dla naszego zawodnika będą starty w Polsce i w RosjiNa chwilę obecną skupiam się na lidze polskiej i rosyjskiej. Czy dojdą kolejne? Zobaczymy. Polska i rosyjska liga są na tą chwilę moimi priorytetami. Moim celem jest regularna jazda na wysokim poziomie, a jak nadarzy się okazja to powrót z Grupą Azoty Unią Tarnów do PGE Ekstraligi – zakończył Wiktor Kułakow.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST