PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wczoraj Unia Tarnów podsumowała sezon 2013

10/26 0:00:00
Redakcja

Wczoraj o godzinie 16:00, na stadionie miejskim w Tarnowie – Mościcach, odbyło się spotkanie Kibiców z żużlowcami, którzy w sezonie 2013 jeździli z Jaskółką na plastronie.

Przy ulicy Zbylitowskiej 3 zabrakło jednak Leona Madsena i Artema Łaguty, który w tym czasie przebywał w dalekiej Rosji i pomimo chęci, nie mógł przyjechać na to spotkanie. 

W piątkowe popołudnie zawodnicy wraz z trenerem Markiem Cieślakiem i kierownikiem drużyny – Pawłem Baranem podsumowali cały sezon. Pomiędzy wypowiedziami poszczególnych żużlowców, organizatorzy przygotowali dla Kibiców konkursy na temat wiedzy o danym zawodniku. Osoba, która poprawnie odpowiedziała na pytanie obdarowana została nagrodami. 

Na końcu, sympatycy tarnowskiego żużla mogli wziąć autograf od swoich ulubieńców, a także zrobić sobie pamiątkową fotografię. 

Po spotkaniu z Kibicamizawodnicy udali się do hotelu Kardamon, gdzie wspólnie z zarządem Klubu podziękowali sponsorom.

Tym miłym akcentem Kibice pożegnali się z żużlowcami mając nadzieję, że spotkają ich w przyszłym sezonie na stadionie przy ulicy Zbylitowskiej 3 z Jaskółką na plastronie. 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez