Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

W środę kolejne starty Jaskółek

12/06/2013 0:00:00
Redakcja

Po emocjach związanych z wtorkową Elitserien czas przenieść się do Danii gdzie rozegrana zostanie kolejna kolejka startów, oraz do Pragi, gdzie Czechy towarzysko zmierzą się z Polską.

Na żużlowe tory po kontuzji i problemach zdrowotnych wrócił Leon Madsen. Wystartuje on w spotkaniu Slangerup – Fjelsted. Drużynie gospodarzy niezbyt dobrze wiedzie się w tym sezonie. Niewątpliwie wpływ na to miała kontuzja Leona Madsena. Co prawda powrócił on już na tor, jednak jego dyspozycja nie jest jeszcze optymalna i z pewnością potrzebuje kilku spotkań, aby wrócić do formy sprzed urazu. Rywalem jest lider tabeli ligi duńskiej co sprawia, że w meczu tym czekają kibiców spore emocje.

W innym meczu Dansk Speedway League wystartuje Artem Laguta. Jego drużyna Esbjerg podejmie na własnym torze Grindsted. Faworytem są gospodarze, którzy wygrali wszystkie 4 mecze i zajmują 2 miejsce w tabeli. Ich rywale rozegrali do tej pory zaledwie 2 spotkania i plasują się na 6 pozycji.

Trzecim interesującym nas wydarzeniem jest towarzyski mecz Czechy – Polska, który rozegrany zostanie w Pradze. Trener Marek Cieślak powołał na to spotkanie Macieja Janowskiego. Tym samym Magic musiał zrezygnować z udziału w spotkaniu Poole Pirates z Birmingham Brummies. Piraci mają spore kłopoty kadrowe, ale zgodę na udział w tym meczu dostał Przemysław Pawlicki.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST