Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Uroczyste rozpoczęcie sezonu i prezentacja drużyny Jaskółek

03/22/2015 15:51:02
Redakcja

W piątek w Restauracji Soprano odbyła się prezentacja żużlowców Unii Tarnów na sezon 2015. Prezentacja przeznaczona była dla sponsorów i reklamodawców Jaskółek. Uczestniczyli w niej wszyscy zawodnicy, sztab szkoleniowy, przedstawiciele klubu oraz liczne grono sponsorów.

DSC08062

Jak podkreślali wszyscy zawodnicy, u progu sezonu w drużynie Unii Tarnów panuje znakomita atmosfera. Wszyscy się wspierają, a trenerzy czuwają nad całością, tak aby Jaskółki tworzyły zgrany monolit na torze i w parkingu.

Podczas prezentacji przedstawieni zostali także kolejni nowi sponsorzy tarnowskiego klubu. W ostatnich tygodniach podpisano umowy z firmami GIPSMAN, AUTO-COMPLEX, MYTNIK ProfiAuto, FHU DOMUS oraz ECOCARBO. Podczas piątkowej, uroczystej kolacji zarząd Klubu zaprezentował kolejne firmy, które dołączyły do podmiotów współpracujących z klubem z Mościc. Tym samym oficjalnie poinformowano o rozpoczęciu współpracy z TESCO Polska, a także z firmami, CARSPRINToraz BATEKO.

DSC07946

Współpracę z TESCO Polska klub rozpoczyna od specjalnych akcji przynoszących korzyści kibicom jak i zasilających kasę klubu. Szerzej o tej formie współpracy poinformujemy już niebawem. Nie wykluczone jest rozszerzenie tej współpracy o kolejne poziomy.

Tesco to czołowa siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z ponad 450 super i  hipermarketami, a także usługą zakupów przez internet. Sieć obecnie zatrudnia 30 000 osób i oferuje produkty od aż 1500 polskich dostawców. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania ułatwiające klientom robienie zakupów. Tygodniowo sklepy Tesco w Polsce odwiedza 5 milionów osób.

DSC08188
CARSPRINT działa w Tarnowie od 2000 roku. W ciągu tego czasu firma zdobyła doświadczenie zapewniające fachową i skuteczną obsługę w kwestii wynajmu samochodów osobowych i dostawczych. Oferta skierowana jest dla osób prywatnych oraz małych i dużych firm, wypożyczenie samochodów na okres krótkoterminowy oraz długoterminowy. Wynajmując samochód w CARSPRINT klient ma gwarancję najwyższej jakości i zadowolenia.

Spółka BatEko zajmuje się sortowaniem i recyklingiem baterii. Założycielami są przedsiębiorcy, działający w sektorze gospodarki odpadami oraz finansowym. Wprowadzając innowatorskie rozwiązania techniczne i technologiczne zakład w Polkowicach stał się wiodącym w Polsce przedsiębiorstwem w dziedzinie sortowania i recyklingu baterii alkalicznych i cynkowo-węglowych.

DSC08189

Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania za udostępnienie lokalu i przygotowanie spotkania właścicielowi Restauracji SOPRANO – Panu Dawidowi Rzepie oraz za pomoc w organizacji następującym Firmom: Al.Capone, Cukiernia Targowa, Carlsberg Polska, FoodCare, Taurus, Mak1.

DSC08150

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST