Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Uroczyste rozpoczęcie sezonu i prezentacja drużyny Jaskółek

22/03/2015 15:51:02
Redakcja

W piątek w Restauracji Soprano odbyła się prezentacja żużlowców Unii Tarnów na sezon 2015. Prezentacja przeznaczona była dla sponsorów i reklamodawców Jaskółek. Uczestniczyli w niej wszyscy zawodnicy, sztab szkoleniowy, przedstawiciele klubu oraz liczne grono sponsorów.

DSC08062

Jak podkreślali wszyscy zawodnicy, u progu sezonu w drużynie Unii Tarnów panuje znakomita atmosfera. Wszyscy się wspierają, a trenerzy czuwają nad całością, tak aby Jaskółki tworzyły zgrany monolit na torze i w parkingu.

Podczas prezentacji przedstawieni zostali także kolejni nowi sponsorzy tarnowskiego klubu. W ostatnich tygodniach podpisano umowy z firmami GIPSMAN, AUTO-COMPLEX, MYTNIK ProfiAuto, FHU DOMUS oraz ECOCARBO. Podczas piątkowej, uroczystej kolacji zarząd Klubu zaprezentował kolejne firmy, które dołączyły do podmiotów współpracujących z klubem z Mościc. Tym samym oficjalnie poinformowano o rozpoczęciu współpracy z TESCO Polska, a także z firmami, CARSPRINToraz BATEKO.

DSC07946

Współpracę z TESCO Polska klub rozpoczyna od specjalnych akcji przynoszących korzyści kibicom jak i zasilających kasę klubu. Szerzej o tej formie współpracy poinformujemy już niebawem. Nie wykluczone jest rozszerzenie tej współpracy o kolejne poziomy.

Tesco to czołowa siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z ponad 450 super i  hipermarketami, a także usługą zakupów przez internet. Sieć obecnie zatrudnia 30 000 osób i oferuje produkty od aż 1500 polskich dostawców. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania ułatwiające klientom robienie zakupów. Tygodniowo sklepy Tesco w Polsce odwiedza 5 milionów osób.

DSC08188
CARSPRINT działa w Tarnowie od 2000 roku. W ciągu tego czasu firma zdobyła doświadczenie zapewniające fachową i skuteczną obsługę w kwestii wynajmu samochodów osobowych i dostawczych. Oferta skierowana jest dla osób prywatnych oraz małych i dużych firm, wypożyczenie samochodów na okres krótkoterminowy oraz długoterminowy. Wynajmując samochód w CARSPRINT klient ma gwarancję najwyższej jakości i zadowolenia.

Spółka BatEko zajmuje się sortowaniem i recyklingiem baterii. Założycielami są przedsiębiorcy, działający w sektorze gospodarki odpadami oraz finansowym. Wprowadzając innowatorskie rozwiązania techniczne i technologiczne zakład w Polkowicach stał się wiodącym w Polsce przedsiębiorstwem w dziedzinie sortowania i recyklingu baterii alkalicznych i cynkowo-węglowych.

DSC08189

Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania za udostępnienie lokalu i przygotowanie spotkania właścicielowi Restauracji SOPRANO – Panu Dawidowi Rzepie oraz za pomoc w organizacji następującym Firmom: Al.Capone, Cukiernia Targowa, Carlsberg Polska, FoodCare, Taurus, Mak1.

DSC08150

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST