Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Uroczyste rozpoczęcie sezonu 2020 dla Sponsorów

03/02/2020 17:26:22
Redakcja

W piątek 28 lutego w Brzozowym Dworku odbyło się uroczyste rozpoczęcie sezonu dla sponsorów, reklamodawców i osób związanych z tarnowskim żużlem. Na bankiecie zjawili się m.in. przedstawiciele Głównego Partnera klubu Grupy Azoty na czele z prezesem dr Wojciechem Wardackim, przedstawiciele władz miasta, a także Rada Nadzorcza Unii Tarnów ŻSSA oraz przedstawiciele sponsorów.

Prezes Łukasz Sady podziękował wszystkim za przybycie i opowiedział o planach klubu na najbliższy sezon. W spotkaniu wzięli udział wszyscy zawodnicy, którzy będą reprezentować barwy Unii Tarnów w sezonie 2020.

Unia Tarnów ŻSSA pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim firmom, które wsparły sobotni bankiet. Sponsorami imprezy byli Brzozowy Dworek, Al.Capone i Cukiernia Targowa.

Poniżej prezentujemy kilka fotografii z wczorajszej uroczystości.


   


grupa-azotyUnia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST