Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Unia Tarnów spełniła wymóg szkoleniowy!

01/12/2019 11:10:26
Redakcja

Unia Tarnów spełniła wymóg szkoleniowy za lata 2017-2019 jaki nakładał na kluby regulamin. Jaskółki musiały w tym czasie wyszkolić minimum 3 zawodników w klasie motocykli 500ccm oraz 2 w klasie motocykli 80-125ccm lub 250ccm, a każdy z zawodników musiał wystąpić w minimum 15 biegach.

Dodatkowo wszyscy zawodnicy do lat 15 z licencją na „pięćsetki” powinni łącznie wystąpić w minimum 120 biegach. Młodzieżowcy Unii Tarnów spełnili ten wymóg występując w niemal 550 biegach. Z kolei dla zawodników startujących na silnikach o pojemności do 250ccm minimalna ilość wyścigów wynosiła 55. Najmłodsi zawodnicy Jaskółek wyjeździli ponad 60 biegów.

Tarnowianie wszystkie te warunki spełnili dzięki wzorowej współpracy z UKS Jaskółki Tarnów oraz zaangażowaniu Głównego Partnera Grupy Azoty i wszystkich sponsorów lokalnych oraz trenerów Pawła Barana i Mirosława Cierniaka, a także wszystkich innych osób wspierających nasz klub.

Warto zaznaczyć, że Jaskółki już od 2015 opierają kadrę młodzieżową wyłącznie o swoich wychowanków. Ponadto w sezonie 2020 do licencji szykowani są kolejni zawodnicy, którzy przystąpią do egzaminu zarówno w klasie 250ccm jak i 500ccm.


grupa-azotyUnia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST