Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Udany obóz Jaskółek w Gdańsku!

19/08/2015 8:19:49
Redakcja

W minionym tygodniu adepci grupy B UKS Jaskółki Tarnów wraz z trenerem Mirosławem Cierniakiem przebywali na trzydniowym obozie szkoleniowo – integracyjnym w ramach programu Grupa Azoty START w Gdańsku. Celem wyjazdu było nie tylko poznanie innego toru mini żużlowego, a tym samym doskonalenie swoich umiejętności, ale również wspólne spędzenie wolnego czasu i wymiana doświadczenia.

Jaskółki nad morzem zameldowały się we wtorek, gdzie wspólnie śledziły jedną z rund Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, podpatrując poczynania nieco starszych kolegów. Później szóstka podopiecznych Mirosława Cierniaka wzięła udział w treningu z miejscową drużyną.

Nazajutrz był czas na trening ogólnorozwojowy na plaży, a także na czas wolny, aby zażyć kąpieli w Bałtyku. Adepci UKS Jaskółki Tarnów nie marnowali cennego czasu, wykorzystując każdą chwilę czy to na trening czy edukację.

Późnym popołudniem na mini torze w Gdańsku rozegrano test mecz z miejscową drużyną. Gospodarze okazali się minimalnie lepsi wygrywając 45:44. Tarnowianie wystąpili w składzie: P.Konieczny, M.Gzyl, M.Cierniak, D.Knapik, P.Zieliński, O.Jadach. Po zakończeniu zawodów drużynowych rozegrano bieg dodatkowy o puchar Prezesa firmy FILTRUS z udziałem dwóch najlepszych zawodników z każdej drużyny. Wyścig zakończył się sukcesem naszych wychowanków. Pierwsze miejsce zdobył Mateusz Cierniak (UKS Jaskółki), drugie wychowanek Wybrzeża Gdańsk Karol Żupiński. trzecie Przemysław Konieczny (UKS Jaskółki), a czwarte P.Tyburski (Wybrzeże Gdańsk).

W czwartek na zakończenie wyjazdu do Gdańska adepci odbyli rejs statkiem na Westerplatte, gdzie mogli zdobyć nieco wiedzy o tym ważnym dla Polski miejscu.

Wszyscy adepci z wyjazdu są bardzo zadowoleni mając nadzieję, że zdobyte w Gdańsku doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. Jak zapewnia trener Mirosław Cierniak wyjazd do Gdańska to jeszcze nie koniec test meczy Jaskółek w tym sezonie.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST