W drugim turnieju zaplecza kadry juniorów słabo spisał się Damian Dąbrowski. Wychowanek Unii Tarnów zdołał wywalczyć tylko 3 oczka, co dało mu odległe 14 miejsce. Triumfował Krystian Rempała, przed Maksymem Drabikiem i Kacprem Woryną.
Wyniki:
1. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) – 14 (3,3,2,3,3)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 13 (3,3,3,3,1)
3. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) – 13 (3,2,2,3,3)
4. Mike Trzensiok (GKM Grudziądz) – 10 (u,2,3,2,3)
5. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 10 (1,3,3,1,2)
6. Przemysław Portas (Włókniarz Częstochowa) – 9 (3,2,0,2,2)
7. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 9 (2,1,1,2,3)
8. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Instal Kraków) – 8 (2,2,3,0,1)
9. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) – 8 (2,1,2,1,2)
10. Dawid Wawrzyniak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 6 (0,0,2,3,1)
11. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) – 6 (2,3,d,1,u)
12. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) – 5 (1,1,1,1,1)
13. Paweł Wolender (KS Toruń) – 4 (2,2)
14. Dawid Dąbrowski (Unia Tarnów) – 3 (1,1,1,0,0)
15. Kacper Grzegorczyk (Polonia Piła) – 2 (1,0,1,0,0)
16. Krystian Białecki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – 0 (0,0,0,0,0)
17. Dawid Krzyżanowski (KS Toruń) – 0 (0,d,d,-,-)
Bieg po biegu:
1. (62,39) Rempała, Dróżdż, Grzegorczyk, Białecki
2. (60,70) Drabik, Wieczorek, Smektała, Wawrzyniak
3. (61,30) Woryna, Kaczmarek, Dąbrowski, Trzensiok (u2)
4. (61,65) Portas, Chmiel, Kossakowski, Krzyżanowski
5. (62,02) Wieczorek, Portas, Dąbrowski, Grzegorczyk
6. (61,26) Rempała, Woryna, Chmiel, Wawrzyniak
7. (60,79) Drabik, Kaczmarek, Kossakowski, Białecki
8. (61,25) Smektała, Trzensiok, Dróżdż, Krzyżanowski (d4)
9. (62,97) Kaczmarek, Wawrzyniak, Grzegorczyk, Krzyżanowski (d4)
10. (62,29) Trzensiok, Rempała, Kossakowski, Wieczorek (d1)
11. (62,21) Smektała, Chmiel, Dąbrowski, Białecki
12. (60,18) Drabik, Woryna, Dróżdż, Portas
13. (62,75) Drabik, Trzensiok, Chmiel, Grzegorczyk
14. (61,42) Rempała, Portas, Smektała, Kaczmarek
15. (61,32) Woryna, Wolender, Wieczorek, Białecki
16. (62,15) Wawrzyniak, Dróżdż, Kossakowski, Dąbrowski
17. (61,66) Woryna, Smektała, Kossakowski, Grzegorczyk
18. (61,22) Rempała, Wolender, Drabik, Dąbrowski
19. (61,67) Trzensiok, Portas, Wawrzyniak, Białecki
20. (61,80) Dróżdż, Chmiel, Kaczmarek, Wieczorek (u2)