Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Tworzywa – materiały przyszłości z Januszem Kołodziejem

12/05/2014 0:00:00
Redakcja

 

We wtorek i środę Janusz Kołodziej będzie uczestniczył w spotkaniu „Tworzywa – materiały przyszłości” przed siedzibą główną Grupy Azoty S.A., które skierowane jest do wszystkich, którzy chcą zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę o tworzywach sztucznych, ich wykorzystaniu, historii i przyszłości. Historii, z której my tarnowianie jesteśmy dumni i przyszłości, która już wkrótce stanie się rzeczywistością.

Grupa Azoty S.A. – jako bezpośredni kontynuator Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A. – ma wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji zarówno tworzyw, jak również półproduktów do ich wytwarzania. Segment Biznesowy Tworzywa jest jedną z dwóch najważniejszych domen Spółki oraz dziedziną, którą Grupa Azoty nieustannie rozwija. W ciągu najbliższych kilku lat powstanie bowiem kolejna Wytwórnia Tworzyw Konstrukcyjnych (Poliamidów 6) o zdolności produkcyjnej 80 tys. ton/rok. Jest to zatem dobry czas, by podzielić się posiadaną wiedzą i doświadczeniem z tarnowianami, zainteresowanymi historią i gospodarką regionu.

Spotkanie zorganizowane w formie eventu edukacyjnego przed siedzibą Spółki przy ul. Kwiatkowskiego 8 w Tarnowie odbędzie się w godzinach 8:00 – 16:00, podczas którego pracownicy Spółki będą wyjaśniali czym są tworzywa, jak powstają i jakie są ich zalety. W trakcie spotkania będą prezentowane tworzywa produkowane w Grupie Azoty – ich przeznaczenie oraz pozycja na tle innych tworzyw.

Ponadto Grupa Azoty zaprasza na wycieczkę po laboratoriach i instalacjach tworzyw usytuowanych na terenie Grupy Azoty S.A. Trasy wycieczek zostały przygotowane z myślą o uczniach kształcących się w klasach o profilu chemicznym (licea, technika i klasy trzecie gimnazjum).

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST