Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Trzymać gaz i patrzeć przed siebie – rozmowa z Kacprem Gomólskim

19/04/2013 0:00:00
Redakcja

Wczoraj Unia Tarnów wysoko pokonała FOGO Unię Leszno. Pomimo zwycięstwa drużyny ze swojej postawy nie jest zadowolony junior Jaskółek – Kacper Gomólski.

Zawodnik zwraca uwagę na własny błąd w pierwszym biegu oraz nieco inne warunki pogodowe – Na treningach było o wiele lepiej. Wszystko mi pasowało. Bardzo często jechałem z przodu. Podczas meczu było już zupełnie inaczej. Na treningach była inna pogoda, a teraz mocno świeciło słońce. Kiedy nawierzchnia została zroszona, warunki się zmieniły. Tor był twardszy niż wcześniej. W pierwszym biegu dałem d..y, a później nie dało już rady jechać – stwierdził Ginger

W niedzielę kolejne spotkanie. Tym razem będzie to wyjazdowy mecz we Wrocławiu. Kacper przekonuje, że wie co zrobić, aby wynik był dużo lepszy – Jeżeli chodzi o moją osobę przed meczem we Wrocławiu, to muszę przede wszystkim poprawić starty. Nie mogą mi się zdarzać takie błędy jak w meczu z Lesznem. W pierwszym moim biegu za bardzo podniosło mi koło na starcie i ciężko było później gonić na trasie. W drugim swoim wyścigu starałem się gonić, ale to było chyba tylko złudzenie. Trzeba trzymać gaz i patrzeć na siebie podczas biegów. Jedziemy do Wrocławia po zwycięstwo, ale łatwo nie będzie – powiedział.

Gomólski zdradza również dlaczego w Anglii idzie mu dużo lepiej – Przede wszystkim w Anglii nie ma komisarzy i tory można robić przyczepne, a nie jeździć po „skale”. Ja już na takiej nawierzchni mam trochę dosyć jazdy, ponieważ wychowałem się na podobnym torze w Gnieźnie. Lubię przyczepne tory. W Anglii jest się o co „zaczepić”. Nie ma się jednak absolutnie co tłumaczyć. Każdy zawodnik chcąc być dobrym, musi umieć radzić sobie wszędzie – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST