Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Trzymać gaz i patrzeć przed siebie – rozmowa z Kacprem Gomólskim

19/04/2013 0:00:00
Redakcja

Wczoraj Unia Tarnów wysoko pokonała FOGO Unię Leszno. Pomimo zwycięstwa drużyny ze swojej postawy nie jest zadowolony junior Jaskółek – Kacper Gomólski.

Zawodnik zwraca uwagę na własny błąd w pierwszym biegu oraz nieco inne warunki pogodowe – Na treningach było o wiele lepiej. Wszystko mi pasowało. Bardzo często jechałem z przodu. Podczas meczu było już zupełnie inaczej. Na treningach była inna pogoda, a teraz mocno świeciło słońce. Kiedy nawierzchnia została zroszona, warunki się zmieniły. Tor był twardszy niż wcześniej. W pierwszym biegu dałem d..y, a później nie dało już rady jechać – stwierdził Ginger

W niedzielę kolejne spotkanie. Tym razem będzie to wyjazdowy mecz we Wrocławiu. Kacper przekonuje, że wie co zrobić, aby wynik był dużo lepszy – Jeżeli chodzi o moją osobę przed meczem we Wrocławiu, to muszę przede wszystkim poprawić starty. Nie mogą mi się zdarzać takie błędy jak w meczu z Lesznem. W pierwszym moim biegu za bardzo podniosło mi koło na starcie i ciężko było później gonić na trasie. W drugim swoim wyścigu starałem się gonić, ale to było chyba tylko złudzenie. Trzeba trzymać gaz i patrzeć na siebie podczas biegów. Jedziemy do Wrocławia po zwycięstwo, ale łatwo nie będzie – powiedział.

Gomólski zdradza również dlaczego w Anglii idzie mu dużo lepiej – Przede wszystkim w Anglii nie ma komisarzy i tory można robić przyczepne, a nie jeździć po “skale”. Ja już na takiej nawierzchni mam trochę dosyć jazdy, ponieważ wychowałem się na podobnym torze w Gnieźnie. Lubię przyczepne tory. W Anglii jest się o co “zaczepić”. Nie ma się jednak absolutnie co tłumaczyć. Każdy zawodnik chcąc być dobrym, musi umieć radzić sobie wszędzie – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST