Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Trzecie miejsce juniorów w Krakowie

07/04/2019 23:44:37
Marcin Michoń

Bogdanka Motor Lublin wygrała w ostatniej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Krakowie. Drugie miejsce przypadło częstochowianom, a trzecie tarnowskim Jaskółkom.

W drużynie Unii Tarnów siedem oczek wywalczył Przemysław Konieczny, pięć Mateusz Cierniak, a po cztery dołożyli Dawid Rempała i Mateusz Gzyl.

I. Bogdanka Motor Lublin: 28
4. Wiktor Lampart (2,3,3,3) 11
5. Wiktor Trofimow (3,3,2,3) 11
6. Maciej Kuromonow (2,1,1,2) 6

II. Bocar Włókniarz Częstochowa: 24
10. Mateusz Świdnicki (0,3,0,2) 5
11. Jakub Miśkowiak (3,2,1,3) 9
12. Bartłomiej Kowalski (3,2,3,2) 10

III. Unia Tarnów: 20
1. Mateusz Cierniak (D,2,3,-) 5
2. Dawid Rempała (1,-,1,2) 4
3. Przemysław Konieczny (1,3,-,3) 7
19. Mateusz Gzyl (0,2,2) 4

IV. Lokomotiv Daugavpils: 15
7. Artiom Trofimow (2,3,W/2min.,D) 5
8. Danił Kołodziński (W/2min.,3,2,1) 6
9. Ernest Matjuszonok (1,3,0,0) 4

V. Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice: 11
13. Marcel Krzykowski (W/2min.,W/2min.,1,1) 2
14. Mateusz Pacek (1,2,1,-) 4
15. Krystian Stefanów (3,-,D4,D4) 3
23. Dawid Kołodziej (2,D4) 2

VI. Wilki Krosno: 8
16. Patryk Zieliński (2,1,2,1) 6
17. Mateusz Majcher (W/U,0,W/U,ns) 0
18. Łukasz Szczęsny (W,1,1,0) 2

Bieg po biegu:
1. W. Trofimow, Lampart, Rempała, Cierniak (D3)
2. Miśkowiak, A. Trofimow, Matjuszonok, Świdnicki
3. Stefanów, Zieliński, Pacek, Szczęsny (W)
4. Kowalski, Miśkowiak, Konieczny, Gzyl
5. Matjuszonok, Kołodziej, Krzykowski (W/2min.), Kołodziński (W/2min.)
6. Lampart, Kuromonow, Zieliński, Majcher (W/U)
7. A. Trofimow, Cierniak, Rempała, Matjuszonok
8. Świdnicki, Kowalski, Szczęsny, Majcher
9. W. Trofimow, Pacek, Kuromonow, Stefanów
10. Kołodzinski, Zieliński, Majcher (W/U), A. Trofimow (W/2min.)
11. Konieczny, Rempała, Pacek, Krzykowski (W/2min.)
12. Lampart, W.Trofimow, Miśkowiak, Świdnicki
13. Cierniak, Gzyl, Szczęsny, Majcher (ns)
14. Kowalski, Świdnicki, Krzykowski, Kołodziej (D4)
15. Lampart, Kołodziński, Kuromonow, Matjuszonok
16. Miśkowiak, Kowalski, Kołodziński, A. Trofimow (D)
17. W. Trofimow, Kuromonow, Zieliński, Szczęsny
18. Konieczny, Gzyl, Krzykowski, Stefanów (D4)

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1krystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDGaleria TarnoviaTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST