PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Trzeci miejsce Duńczyków w półfinale Speedway of Nations

06/02 22:24:33
Przemysław Frączek

Reprezentacja Rosji zgodnie z przewidywaniami zwyciężyła w pierwszych zawodach Speedway of Nations rozgrywanych w Teterow. Drugie miejsce dość niespodziewanie zajęli Niemcy, a na trzecim miejscu rzutem na taśmę znaleźli się Duńczycy. 8 punktów wywalczył dla nich Kenneth Bjerre. Najlepszymi zawodnikami zostali Artem Laguta i Greg Hancock zdobywając po 16 punktów.

I. Rosja – 25
1.
Artem Łaguta – 16 (3,1,3,3,3,3)
2. Emil Sajfutdinow – 9 (0,3,1,1,2,2)
3. Gleb Czugunow – ns

II. Niemcy – 20
1.
Kai Huckenbeck – 11 (3,2,0,3,3,u)
2. Martin Smolinski – 9 (1,3,2,1,1,1)
3. Michael Haertel – ns

III. Dania – 18+3*
1.
Michael Jepsen Jensen – 10 (1,3,3,1,0,2) +1*
2. Kenneth Bjerre – 8 (2,1,1,2,1,1) +2
3. Frederik Jakobsen – ns

———————————

IV. Słowenia – 17+3
1.
Matej Zagar – 14(2,1,3,3,2,3) +3
2. Matic Ivacic – 2 (1,-,0,-,1,-)
3. Nick Skorja – 1 (0,0,1) +0

V. USA – 17
1.
Greg Hancock – 16 (3,3,2,3,2,3)
2. Gino Manzares – 1 (1,0,0,0,0,w)

VI. Ukraina – 15
1.
Andriej Karpow – 7 (0,w,2,2,3,w)
2. Aleksandr Łoktajew – 8 (2,2,1,0,0,3)

VII. Łotwa – 14
1.
Andrzej Lebiediew – 7 (0,2,2,0,1,2)
2. Kjastas Puodżuks – 7 (2,0,1,2,2,0)
3. Oleg Michaiłow – ns

Bieg po biegu:
1. Hancock, Łoktajew, Manzares, Karpow
2. Łaguta, Zagar, Ivacic, Sajfutdinow
3. Huckenbeck, Puodżuks, Smolinski, Lebiediew
4. Hancock, Bjerre, Jepsen Jensen, Manzares
5. Sajfutdinow, Łoktajew, Łaguta, Karpow (w)
6. Smolinski, Huckenbeck, Zagar, Skorja
7. Jepsen Jensen, Lebiediew, Bjerre, Puodżuks
8. Łaguta, Hancock, Sajfutdinow, Manzares
9. Zagar, Karpow, Łoktajew, Ivacic
10. Jepsen Jensen, Smolinski, Bjerre, Huckenbeck
11. Hancock, Lebiediew, Puodżuks, Manzares
12. Huckenbeck, Karpow, Smolinski, Łoktajew
13. Łaguta, Puodżuks, Sajfutdinow, Lebiediew
14. Zagar, Bjerre, Jepsen Jensen, Skorja
15. Huckenbeck, Hancock, Smolinski, Manzares
16. Karpow, Puodżuks, Lebiediew, Łoktajew
17. Łaguta, Sajfutdinow, Bjerre, Jepsen Jensen
18. Hancock, Zagar, Ivacic, Manzares (w/su)
19. Łoktajew, Jepsen Jensen, Bjerre, Karpow (w)
20. Łaguta, Sajfutdinow, Smolinski, Huckenbeck (u/4)
21. Zagar, Lebiediew, Skorja, Puodżuks

Bieg drużyn z miejsc 4-5:
21. Hancock, Zagar, Skorja, Manzares

Bieg dodatkowy o awans:
22. Zagar, Bjerre, Jepsen Jensen, Skorja

Wyniki: www.sportowefakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez