Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Trzeba się skupić na tym co będzie” -Maciej Janowski

19/08/2013 0:00:00
Redakcja

W niedzielnym meczu Unia Tarnów na własnym torze pokonała Unibax Toruń 50:40. W zawodach tych z badzo dobrej strony zaprezentował się Maciej Janowski, który w swoich pięciu startach wywalczył 13 punktów. Maciej po meczu nie ukrywał swej radości. –Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszych zawodów. Jesteśmy w fazie play-off, a to był nasz cel- przyznaje.

Dzięki wczorajszemu zwycięstwu Unia Tarnów znalazła się w fazie play-off. Nie było to jednak takie proste. Nie powinniśmy jednak oglądać się za siebie, o czym przekonuje sam Magic. –Zapomnijmy o tym co było. Trzeba się skupić na tym, co będzie.-stwierdził.

Po przegranym meczu w Częstochowie, w którym Jaskółki nie zdobyły nawet punktu bonusowego sytuacja bardzo się skomplikowała. Właśnie dlatego niedzielny mecz był walką o wszystko. Sami zawodnicy zdawali sobie sprawę z powagi sytuacji. –To był bardzo ważny mecz. Wiedziałem, że musimy wygrać i starałem się z całych sił. –mówi Janowski

W przyszłym sezonie w Enea Ekstralidze nie zobaczymy drużyny PGE Marmy Rzeszów, która po przegranym meczu w Bydgoszczy potwierdziła swój spadek do I ligi. Mecz z podkarpacką drużyną zawsze przynosił wiele emocji, a same zawody były nazywane derbami południa. Maciej Janowski nie ukrywa swojego niezadowolenia z tego powodu. –Jest mi przykro,że rzeszowska drużyna spadła do I ligi. Nie tylko przez pryzmat derbów, bo bardzo lubię jeździć w Rzeszowie i pasuje mi tamtejszy tor. Mają tam piękny stadion. Moim zdaniem miejsce Rzeszowa tak samo jak i Wrocławia jest w Ekstralidze. Szkoda, że jeden z tych zespołów musiał odpaść. Wypadło na Rzeszów. Przykro, bo wiadomo, że są to derby, które zawsze dodawały fajnego smaczku.

We wszystkich ligowych meczach na ulicy przy Zbylitowskiej 3 są obecni tarnowscy sympatycy żużla, którzy wraz z grupą Prostacy05 prowadzą głośny doping. Dzięki temu są oni jak ósmy zawodnik w drużynie. Co o tym myśli Maciej Janowski ? –Nasi kibice są po prostu wspaniali-podsumowuje zawodnik z uśmiechem na twarzy.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST