Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Trzeba dawać z siebie wszystko” – Kacper Gomólski

23/07/2013 0:00:00
Redakcja

W niedzielę Unia Tarnów przegrała w Gorzowie Wielkopolskim z tamtejszą Stalą 55:35. Jaskółki miały bardzo duże problemy z dopasowaniem się do gorzowskiego toru.

Kacper Gomólski potwierdza słowa kolegów z drużyny, odnośnie problemów z dopasowaniem się do nawierzchni gorzowskiego owalu. Jaskółki dopiero w końcówce spotkania potrafiły odnosić biegowe zwycięstwa. – Mieliśmy duże problemy z rozszyfrowaniem tego toru, bo po laniu diametralnie się zmieniał. Przez to z motocykla dobrze spasowanego w kolejnym biegu zrobiła się totalna klapa. Widać po wyniku, że było to trudne spotkanie – powiedział.

Ginger wygrał dosyć nieoczekiwanie wyścig młodzieżowców, ale trochę „pomógł” mu w tym Maciej Janowski, który w pierwszym wyścigu dnia wjechał w taśmę. W powtórce zastąpił go Kacper. – Na pewno pomogło to, że jechałem bieg wcześniej. Podczas tego meczu trzeba było strasznie „wachlować” zębatkami i oponami. Co bieg jechałem na innych zębatkach i przełożeniach – przyznał.

W Gorzowie bardzo słabo zaprezentował się dotychczasowy lider UniiArtem Łaguta. Bardzo słabo wypadł także Leon Madsen. – Artem i Madsen zrobili razem dwa punkty. To o czymś świadczy i nie mogliśmy wygrać tego meczu. Nie spodziewaliśmy się takiej porażki, tym bardziej po dobrych meczach Artema i Leona. Myśleliśmy, że będzie tutaj walka o zwycięstwo, ale zdziwiliśmy się bardzo mocno i gorzowianie potwierdzili to, że u siebie są niezwykle mocni. Jest to pierwszy mecz, który nie wyszedł Artemowi, a szkoda, bo był to dla nas bardzo ważny pojedynek – dodał.

Po przegranej w Gorzowie wydawało się, że Jaskółki nie mają już szans na pierwszą czwórkę, ale nieoczekiwana porażka Unii Leszno na własnym torze z Lwami z Częstochowy sprawiła, że ta szansa została nadal zachowana.  – Teraz mecz u siebie i musimy wygrać z Wrocławiem za trzy punkty. Dla nas dobrze, że Częstochowa wygrała w Lesznie i przedłużyła naszą walkę o czwórkę. Trzeba walczyć do końca i przede wszystkim, moim zdaniem, najważniejszy będzie mecz w Lesznie, gdzie wszystko się wyjaśni. Trzeba dawać z siebie wszystko – zakończył Kacper Gomólski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST