Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Tor był przygotowany skandalicznie – Marek Cieślak

17/06/2013 0:00:00
Redakcja


Marek Cieślak
po meczu w Bydgoszczy nie ukrywał swojej wściekłości. Twierdził, że tor, na jakim jeździli zawodnicy, był w fatalnym stanie.

Jaskółki niestety przegrały mecz w Bydgoszczy różnicą ośmiu punktów, ale zdobyły punkt bonusowy, ponieważ na swoim owalu wygrały w stosunku 54:36. – Plan minimum wykonany, ale chcieliśmy to wygrać. Mecze w grodzie nad Brdą do łatwych nie należą, ale… sam nie wiem. Jechaliśmy w sumie bez kapitana, bo Janusz nawet po tej dwójce i zerze pokazał mi, że na takim sprzęcie to on może sobie jedynie do startu podjechać. Nic więcej nie był w stanie zrobić. Potem dwa defekty Łaguty, upadek Madsena w zasadzie na prowadzeniu 5:1 z Artiomem. Tak więc potraciliśmy dużo punktów, bonus mamy. Teraz przed nami pięć spotkań u siebie i trzeba wygrywać – powiedział Marek Cieślak w rozmowie ze SportoweFakty.pl.

Szkoleniowiec Jaskółek
dość ostro skomentował stan toru w Bydgoszczy. – Tor był przygotowany po prostu skandalicznie. Greg Hancock mówił mi, że na temat toru nawet już w Bydgoszczy nie dyskutuje, bo nie ma z kim! Komisarz zaś trzy godziny przed meczem powiedział mi, że tor jest fantastyczny. Ja go zapytałem, czy wie w ogóle, jak się robi tory. On na to, że się za bardzo na tym nie zna. Ręce opadają… – grzmiał doświadczony trener.

Pozostaje więc pytanie, jak osoba nieznająca się na przygotowaniu nawierzchni może być komisarzem zawodów żużlowych. – Jak nie wie, jak to robić, to niech na grzyby idzie! Jest piękna pogoda przecież. On się nie zna na przygotowaniu toru, po prostu nie wierzę. Stwierdził, że tor się zrobi lepszy za 25 minut. Ja zapytałem, czy on wie ile to w żużlu jest czasu. Co on robi na stanowisku komisarza? Kasę ciągnie i tyle – zakończył Cieślak.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST