Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Tor był przygotowany skandalicznie – Marek Cieślak

06/17/2013 0:00:00
Redakcja


Marek Cieślak
po meczu w Bydgoszczy nie ukrywał swojej wściekłości. Twierdził, że tor, na jakim jeździli zawodnicy, był w fatalnym stanie.

Jaskółki niestety przegrały mecz w Bydgoszczy różnicą ośmiu punktów, ale zdobyły punkt bonusowy, ponieważ na swoim owalu wygrały w stosunku 54:36. – Plan minimum wykonany, ale chcieliśmy to wygrać. Mecze w grodzie nad Brdą do łatwych nie należą, ale… sam nie wiem. Jechaliśmy w sumie bez kapitana, bo Janusz nawet po tej dwójce i zerze pokazał mi, że na takim sprzęcie to on może sobie jedynie do startu podjechać. Nic więcej nie był w stanie zrobić. Potem dwa defekty Łaguty, upadek Madsena w zasadzie na prowadzeniu 5:1 z Artiomem. Tak więc potraciliśmy dużo punktów, bonus mamy. Teraz przed nami pięć spotkań u siebie i trzeba wygrywać – powiedział Marek Cieślak w rozmowie ze SportoweFakty.pl.

Szkoleniowiec Jaskółek
dość ostro skomentował stan toru w Bydgoszczy. – Tor był przygotowany po prostu skandalicznie. Greg Hancock mówił mi, że na temat toru nawet już w Bydgoszczy nie dyskutuje, bo nie ma z kim! Komisarz zaś trzy godziny przed meczem powiedział mi, że tor jest fantastyczny. Ja go zapytałem, czy wie w ogóle, jak się robi tory. On na to, że się za bardzo na tym nie zna. Ręce opadają… – grzmiał doświadczony trener.

Pozostaje więc pytanie, jak osoba nieznająca się na przygotowaniu nawierzchni może być komisarzem zawodów żużlowych. – Jak nie wie, jak to robić, to niech na grzyby idzie! Jest piękna pogoda przecież. On się nie zna na przygotowaniu toru, po prostu nie wierzę. Stwierdził, że tor się zrobi lepszy za 25 minut. Ja zapytałem, czy on wie ile to w żużlu jest czasu. Co on robi na stanowisku komisarza? Kasę ciągnie i tyle – zakończył Cieślak.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST