Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

“To wspaniałe uczucie!” – K. Rempała

21/12/2015 11:09:00
Dawid Duda

W dniu dzisiejszym Krystian Rempała podpisał roczny kontrakt na starty w barwach Jaskółek. Redakcja Unii Tarnów przeprowadziła krótki wywiad z nowym nabytkiem Unii.

Jakie to uczucie dołączyć do drużyny z miasta, w którym mieszkasz, w którym się wychowałeś?

To wspaniałe uczucie! Wierzę, że od następnego sezonu wiele spraw będzie łatwiejsze. Nie mówię tutaj wyłącznie o sprawach logistycznych, ale także o treningach, moim rozwoju i sponsorach. W Tarnowie mam wielu znajomych, wciąż się tutaj uczę i jest to idealne miejsce dla mnie!

Nie obawiasz się, że część kibiców będzie jeszcze przez jakiś czas pamiętać, że na start swojej kariery wybrałeś akurat Rzeszów?

Nie chciałbym wracać do przeszłości i opisywać tematów przynależności klubowej tuż po zdaniu licencji. Wiele się wówczas działo, wiele się mówiło, ale ważne, że doszliśmy teraz do porozumienia.

Jakie cele stawiasz sobie przed sezonem 2016?

Każdy z nas stawia sobie najwyższe cele. Chcę być mocnym punktem drużyny. Chcę godnie bronić barw Unii Tarnów i pomieszać w indywidualnych imprezach zarówno w kategorii juniorskiej jak i seniorskiej. Proszę pamiętać, że wciąż jestem młodym zawodnikiem i muszę się jeszcze wiele nauczyć. Ważne, aby droga rozwoju jaką obrałem z teamem była skuteczna. Nie można pewnych etapów kariery przeskoczyć.

Patrząc na Twoje wyniki można zauważyć, że tarnowski tor jest Ci dobrze znany. Czy rzeczywiście czujesz się na nim tak dobrze?

Dużo trenowałem na tarnowskim torze. To jest specyficzny tor, do którego wielu znakomitych zawodników nie może znaleźć odpowiedniego przełożenia. Wiele cennych uwag odnośnie tarnowskiego toru przekazał mi tata i to również jego zasługa, że czuje się świetnie na tarnowskim owalu.

Jak będzie wyglądała Twoja baza sprzętowa w nowym sezonie?

Będę dobrze przygotowany do sezonu nie tylko pod kątem sprzętowym, ale także fizycznym. Dużo rozmawialiśmy jak mamy przygotować się do sezonu i wierze, że uda zrealizować się wszystkie cele. Nie chcę podać konkretnych ilości bo wszystko może się zmienić.

Kto jest Twoim sportowym idolem? Na kim się wzorujesz?

Wiele podpatruję u Grega Hancocka. Jest On dla mnie wzorem do naśladowania. Cieszę się, że mogłem go podpatrywać w sezonie 2015. On ma wiele pozytywnych cech charakteru, które ułatwiają mu i kolegom z drużyny zdobywać szczyty.

Dziękuje za rozmowę.
Również dziękuję za rozmowę. Jest to dla mnie pierwszy wywiad jako zawodnik Unii Tarnów! Korzystając z okazji chciałbym złożyć wszystkim Kibicom czarnego sportu wszystkiego co najlepsze na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz na 2016 rok!

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST