Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Terminarz Nice 1 LŻ

01/17/2019 15:18:10
Marcin Michoń

Poznaliśmy dzisiaj terminarz Nice Pierwszej Ligi Żużlowej. W pierwszej rundzie Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie na własnym torze Lokomotiv Daugavpils.

Część zasadnicza:

1 runda: sobota, 30 marzec 2019 / niedziela, 31 marzec 2019

KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

CAR GWARANT Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Unia Tarnów ŻSSA – Speedway LokomotivDaugavpils

KS ROW Rybnik SA – pauzuje

2 runda: sobota, 6 kwiecień 2019 / niedziela, 7 kwiecień 2019

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów ŻSSA

KS ROW Rybnik SA – KŻ Orzeł Łódź

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT Start Gniezno

Speedway LokomotivDaugavpils – pauzuje

3 runda: sobota, 13 kwiecień 2019 / niedziela, 14 kwiecień 2019

Speedway LokomotivDaugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

CAR GWARANT Start Gniezno – KS ROW Rybnik SA

Unia Tarnów ŻSSA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

KŻ Orzeł Łódź – pauzuje

 

niedziela, 21 kwiecień 2019

data rezerwowa

 

poniedziałek, 22 kwiecień 2019

data rezerwowa

 

4 runda: sobota, 27 kwiecień 2019 / niedziela, 28 kwiecień 2019

KS ROW Rybnik SA – Unia Tarnów ŻSSA

KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT Start Gniezno

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Speedway LokomotivDaugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

 

5 runda: sobota, 4 maj 2019 / niedziela, 5 maj 2019

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Speedway Lokomotiv Daugavpils – KS ROW Rybnik SA

Unia Tarnów ŻSSA – KŻ Orzeł Łódź

CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje

 

6 runda: sobota, 11 maj 2019 / niedziela, 12 maj 2019

CAR GWARANT Start Gniezno – Unia Tarnów ŻSSA

KS ROW Rybnik SA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

KŻ Orzeł Łódź – Speedway LokomotivDaugavpils

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

 

piątek, 17 maj 2019

data rezerwowa

niedziela, 19 maj 2019

data rezerwowa

 

7 runda: niedziela, 26 maj 2019

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź

Speedway Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT Start Gniezno

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KS ROW Rybnik SA

Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje

 

8 runda: sobota, 1 czerwiec 2019 / niedziela, 2 czerwiec 2019

CAR GWARANT Start Gniezno – Speedway Lokomotiv Daugavpils

KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

KS ROW Rybnik SA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje

 

9 runda: niedziela, 9 czerwiec 2019

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KS ROW Rybnik SA

Speedway LokomotivDaugavpils – KŻ Orzeł Łódź

Unia Tarnów ŻSSA – CAR GWARANT Start Gniezno

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

 

10 runda: sobota, 15 czerwiec 2019 / niedziela, 16 czerwiec 2019

KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów ŻSSA

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

KS ROW Rybnik SA – Speedway Lokomotiv Daugavpils

CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje

 

11 runda: sobota, 22 czerwiec 2019 / niedziela, 23 czerwiec 2019

Unia Tarnów ŻSSA – KS ROW Rybnik SA

CAR GWARANT Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź

Speedway Lokomotiv Daugavpils – ArgedMalesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

 

sobota, 29 czerwiec 2019

data rezerwowa

 

niedziela, 30 czerwiec 2019

data rezerwowa

 

12 runda: sobota, 6 lipiec 2019 / niedziela, 7 lipiec 2019

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów ŻSSA

KS ROW Rybnik SA – CAR GWARANT Start Gniezno

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway LokomotivDaugavpils

KŻ Orzeł Łódź – pauzuje

 

sobota, 13 lipiec 2019

data rezerwowa

 

niedziela, 14 lipiec 2019

data rezerwowa

 

sobota, 20 lipiec 2019

data rezerwowa

 

niedziela, 21 lipiec 2019

data rezerwowa

 

13 runda: sobota, 27 lipiec 2019 / niedziela, 28 lipiec 2019

CAR GWARANT Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

KŻ Orzeł Łódź – KS ROW Rybnik SA

Unia Tarnów ŻSSA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Speedway LokomotivDaugavpils – pauzuje

 

14 runda: sobota, 3 sierpień 2019 / niedziela, 4 sierpień 2019

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT Start Gniezno

Speedway Lokomotiv Daugavpils – UniaTarnów ŻSSA

KS ROW Rybnik SA – pauzuje

 

sobota, 10 sierpień 2019

data rezerwowa

 

niedziela, 11 sierpień 2019

data rezerwowa

 

Część finałowa

 

1 runda finałowa: sobota, 17 sierpień 2019 / niedziela, 18 sierpień 2019

(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej

(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

 

piątek, 23 sierpień 2019

data rezerwowa

 

2 runda finałowa: sobota, 24 sierpień 2019 / niedziela, 25 sierpień 2019

(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej

(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

 

piątek, 30 sierpień 2019

data rezerwowa

 

sobota, 31 sierpień 2019

data rezerwowa

 

niedziela, 1 wrzesień 2019

data rezerwowa

 

piątek, 6 wrzesień 2019

data rezerwowa

 

3 runda finałowa: sobota, 7 wrzesień 2019 / niedziela, 8 wrzesień 2019

zwycięskiedrużyny z (a) i (b)

 

piątek, 13 wrzesień 2019

data rezerwowa

 

4 runda finałowa: sobota, 14 wrzesień 2019 / niedziela, 15 wrzesień 2019

zwycięskiedrużyny z (a) i (b)

 

piątek, 20 wrzesień 2019

data rezerwowa

 

sobota, 21 wrzesień 2019

data rezerwowa

 

niedziela, 22 wrzesień 2019

data rezerwowa

 

piątek, 27 wrzesień 2019

data rezerwowa

 

sobota, 28 wrzesień 2019

data rezerwowa

 

niedziela, 29 wrzesień 2019

data rezerwowa

 

niedziela, 29 wrzesień 2019

baraż

 

niedziela, 6 październik 2019

data rezerwowa

 

niedziela, 6 październik 2019

baraż rewanż

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1krystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDGaleria TarnoviaTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST