Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Ten medal smakuje jak złoto!”

07/10/2014 0:00:00
Redakcja


Grupa Azoty Unia Tarnów
zakończyła sezon 2014 z brązowym medalem Drużynowych Mistrzostw Polski. Jaskółki w meczu o trzecie miejsce pokonały SPAR Falubaz Zielona Góra.

Podczas niedzielnej konferencji prasowej dumny z swojej drużyny był Marek Cieślak, który podziękował całej drużynie za świetną jazdę w całym sezonie oraz Głównemu Partnerowi klubu Grupie Azoty bez, której sukces nie byłby możliwy. Również Martin Vaculik cieszył się, że udało zdobyć się medal, który smakuje jak złoto. Słowak podziękował Grupie Azoty oraz trenerowi Markowi Cieślakowi za zaufanie.

Marek Cieślak (Grupa Azoty Unia Tarnów) – Jestem dumny, że miałem okazję pracować z taką drużyną, która przez cały sezon udowodniła, że jest najlepszą drużyną w Polsce. Wiadomo, że mistrzem Polski jest Gorzów, ale to my byliśmy najlepszą drużyną. Niestety przytrafiły się kontuzje i los nas trochę skrzywdził. Bawiliśmy się przez cały sezon świetnie, wygrywaliśmy mecze po kolei, przytrafiła się minimalna porażka (w Toruniu dop. red.). Mogę powiedzieć, że kiedyś będzie się mówiło, że była taka drużyna, która przegrała tylko jeden mecz w sezonie w rundzie zasadniczej. Nie ma co dyskutować, czy zasada rozgrywania play-off jest sprawiedliwa. Mieć takich zawodników jak Janusz, Greg, Martin i pozostali to wielka przyjemność! Z Gregiem jestem już w trzecim klubie. Razem współpracowaliśmy we Wrocławiu, Zielonej Górze a teraz w Tarnowie. To jest człowiek, który jest bardzo potrzebny drużynie. Jak walczyłem o niego w zeszłym roku to wiedziałem o kogo walczę. Jest to osoba, która zawsze doradzi, jak trzeba to wygra bieg. Dziękuję mu za to, co dla nas zrobił. Dziękuję również publiczności. Martwiłem się, że Kibiców dziś nie będzie dużo, ale pojawili się w sporej ilości za co im dziękuję. Chciałbym także podziękować Głównemu Partnerowi Grupie Azoty, Panu Jerzemu Marciniakowi, który sprowadził mnie tutaj do klubu, Prezesowi Szczyplińskiemu, Prezesowi Skolmowskiemu, Pani Eli Łabno, Łukaszowi Rozborskiemu. To są ludzie, którzy pomagają nam we wszystkim. Dziękuję również Głównemu Prezesowi Panu Jarczewskiemu, z którym można coś podpisać albo nie (śmiech). Moje życzenie jest takie, aby przyszły sezon był taki jak obecny, abyśmy się spotkali w przyszłym roku i walczyli o najwyższe cele. Dziękuję również moim chłopakom. Good job!

Martin Vaculik (Grupa Azoty Unia Tarnów) – Mogę powiedzieć za siebie, że ten medal smakuje jak złoto. Każdy wie jak wyglądała runda zasadnicza. Cieszę się, że razem, z taką drużyną, która była niesamowita od trenera, przez zawodników i całą resztę. Dziękuję Głównemu Parterowi Grupie Azoty. Bez niej nie świętowalibyśmy dzisiaj sukcesu. Dzięki ich wsparciu mogliśmy jeździć na tak wysokim poziomie jaki prezentowaliśmy przez cały sezon. Osobiście chciałbym również podziękować trenerowi, który mi zaufał i dużo mi pomógł, dużo ze mną rozmawiał. To była wielka przyjemność jeździć w takiej drużynie. To było niesamowite!

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST