Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Tauron sponsorem strategicznym IMME

08/13 0:00:00
Redakcja

W najbliższą niedzielę odbędą się w Tarnowie Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. W zawodach zobaczymy najlepszych żużlowców startujących w Enea Ekstralidze. Grupę Azoty Unię Tarnów reprezentować będą Martin Vaculik i Janusz Kołodziej. Ponadto na liście startowej można znaleźć aktualnego Mistrza Świata Tai Woffindena, Nicki Pedersena, Darcy Warda, Jarosława Hampela czy Krzysztofa Kasprzaka.

Miło jest nam poinformować, że Tauron Polska Energia został sponsorem strategicznym tych zawodów. Przedsiębiorstwo, które grupuje firmy z branży energetycznej jest w tej chwili pod względem wielkości jednym z największych tego typu w Polsce. Tauron Polska Energia z tarnowskim sportem żużlowym jest nieprzerwanie od 2010 roku.

Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi wspiera także Miasto Tarnów.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

eska

Wykonanie strony Internetowej z przez