Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Tarnowski Klaster Przemysłowy nadal z Jaskółkami!

13/04/2023 18:38:18
Redakcja

Tarnowski Klaster Przemysłowy znów będzie wspierał Żużlową Sportową Spółkę Akcyjną Unia Tarnów. Podpisy pod umową
określającą szczegóły współpracy w rozpoczętym właśnie sezonie złożyli prezes TKP S.A. Robert Wardzała i prezes Unii Tarnów ŻSSA Kamil Góral.

Z własnego doświadczenia wiem, jak ważna jest stabilność finansowa, zwłaszcza jeśli chodzi o tak kosztowny sport – mówi prezes Robert Wardzała, były żużlowiec Unii Tarnów. – Pozwala spokojnie trenować i kompletować sprzęt. To z kolei stanowi podstawę do skutecznej rywalizacji w ligowych rozgrywkach. Cieszę się, że także w bieżącym sezonie kierowana przez mnie spółka będzie mogła pomóc w osiągnięciu tego celu. Zasady naszej współpracy będą podobne jak ustalone rok temu.

W zamian za wsparcie finansowe, którego wartość będzie dwukrotnie wyższa niż w ubiegłym sezonie, klaster będzie korzystał z możliwości promocji podczas żużlowych zawodów. Na stadionie pojawią się bilboardy prezentujące zarówno samą spółkę, jak i jej bieżącą ofertę biznesową.

Drużyna, która ma wielu wiernych kibiców i jest kontynuatorką tradycji najbardziej charakterystycznego dla Tarnowa sportu, zasługuje na wsparcie. Tę opinię, w kontekście pomocy dla żużla ze strony miejskich spółek, podziela także prezydent – podkreśla prezes Wardzała. – Nie jesteśmy jedyną firmą, która wspieranie żużla wkomponowuje w swoją strategię promocyjną. Apeluję do wszystkich przedsiębiorców z regionu, by – w miarę swoich możliwości – poszli w nasze ślady.

Tarnowski Klaster Przemysłowy funkcjonuje ponad 20 lat. Na administrowanych przez spółkę terenach (parki przemysłowego oraz Strefa Aktywności Gospodarczej) działa ponad 80 firm. Pracuje w nich blisko 2,5 tysiąca osób. Systematycznie prowadzone są nowe inwestycje generujące kolejne miejsca pracy. Od czterech lat spółką kieruje prezes Robert Wardzała, który w latach 1993-2007 roku był żużlowcem Unii Tarnów.

Na zdjęciu Przewodniczący Rady Nadzorczej Unii Tarnów ŻSSA oraz Prezes TKP Robert Wardzała.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST