Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Tarnowski Klaster Przemysłowy będzie wspierał Jaskółki!

15/02/2022 16:36:33
Redakcja

Tarnowski Klaster Przemysłowy w nadchodzącym sezonie będzie wspierał Żużlową Sportową Spółkę Akcyjną Unia Tarnów. Umowę w tej sprawie podpisali dzisiaj (15 lutego) prezes TKP S.A. Robert Wardzała oraz prezes ŻSSA Grzegorz Habel.

– Ta współpraca będzie korzystna zarówno dla żużla, jak i dla klastera – mówi prezes Robert Wardzała. – Drużyna, która kontynuuje tradycje tarnowskiego speedway’a i ma tak wielu wiernych kibiców, zasługuje na wsparcie. Klaster zaś, w swoją strategię mocno włącza działania marketingowe i promocyjne, które z dużym – jak sądzę – powodzeniem, mogą być realizowane w ramach rozpoczętej właśnie współpracy.

Podpisanie umowy oznacza, że na stadionie Unii pojawią się m.in. bilbordy promujące Tarnowski Klaster Przemysłowy i prezentujące jego bieżące oferty.

– Mam nadzieję, że w nasze ślady pójdą przedsiębiorcy, a spółka żużlowa będzie mogła stworzyć zawodnikom stabilne warunki – mówi prezes Wardzała. – Doskonale wiem, z własnego doświadczenia, jak jest to ważne. Pozwala spokojnie trenować, kompletować sprzęt i z powodzeniem rywalizować w ligowych rozgrywkach.

Tarnowski Klaster Przemysłowy funkcjonuje ponad 20 lat. Obecnie, w należących do niego parkach przemysłowych i strefie aktywności gospodarczej działa ponad 80 firm zatrudniających blisko 2,5 tysiąca osób. Systematycznie pojawiają się nowe inwestycje, w efekcie których powstają kolejne miejsca pracy. Od niemal trzech lat na czele spółki stoi prezes Robert Wardzała, który od 1993 do 2007 roku występował na żużlowych torach z jaskółką na plastronie.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST