PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Tarnowianie i Rybniczanie najlepsi w I rundzie DMPJ

06/05 19:45:16
Marcin Michoń

Grupa Azoty Unia Tarnów ex-aequo z drużyną ROW Rybnik zwyciężyła w I rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy B. Obie ekipy wywalczyły dzisiaj po 22 punkty. Dla Jaskółek dziesięć oczek wywalczył Patryk Rolnicki, osiem dołożył Mateusz Cierniak, a cztery debiutujący dzisiaj Dawid Rempała.

Trzecie miejsce wywalczyli łodzianie, a czwarte drużyna Stali Rzeszów. Drużyna z Lublina ze względu na niepełny skład została niesklasyfikowana.

I-II Grupa Azoty Unia Tarnów 22
1. Patryk Rolnicki 10 (3,2,2,3)
2. Dawid Rempała 4 (2,1,1,d)
3. Mateusz Cierniak 8 (3,0,3,2)

I-II ROW Rybnik 22
7. Lars Skupień 8 (3,2,3,d)
8. Robert Chmiel 9 (1,3,3,2)
9. Przemysław Giera 5 (1,1,1,2)

III Orzeł Łódź 20
10. Jakub Miśkowiak 10 (2,3,2,3)
11. Mateusz Błażykowski 5 (0,1,3,1)
12. Maciej Kuromonow 5 (0,2,2,1)

IV Stal Rzeszów 17
16. Arkadiusz Potoniec 2 (2,d,-,-)
17. Aureliusz Bieliński 5 (1,-,2,2)
18. Michał Curzytek 7 (3,2,2,w)
27. Mateusz Rząsa 3 (2,0,1)

V forBET Włókniarz Częstochowa 15
4. Bartosz Świącik 0 (w,d,-,-)
5. Mateusz Świdnicki 4 (w,1,0,3)
6. Adrian Woźniak 0 (-,w,-,ns)
23. Michał Gruchalski 11 (3,3,2,3)

VI KSM Krosno 9
19. Krystian Stefanów 4 (0,1,1,2)
20. Konrad Stec 5 (1,2,1,1)
21. Daniel Bajor 0 (d,d,d,d)

niesklasyfikowany Speed Car Motor Lublin 19
13. Wiktor Lampart 11 (3,2,3,3)
14. Oskar Bober 0 (ns,ns,ns,ns)
15. Emil Peroń 8 (1,3,3,1)

Bieg po biegu:
1. (71,87) Rolnicki, Rempała, Świdnicki- w/u, Świącik- w/u
2. (71,22) Skupień, Miśkowiak, Chmiel, Błażykowski
3. (70,93) Lampart, Potoniec, Bieliński
4. (71,03) Cierniak, Rolnicki, Stec, Stefanów
5. (70,50) Gruchalski, Skupień, Giera, Świącik – d4
6. (70,41) Miśkowiak, Lampart, Peroń, Kuromonow
7. (72,05) Curzytek, Rząsa, Stefanów, Bajor – d4
8. (71,46) Chmiel, Rolnicki, Giera, Cierniak
9. (72,42) Gruchalski, Kuromonow, Błażykowski, Woźniak – w/u
10. (72,77) Peroń, Stec, Bajor – d4
11. (71,11) Cierniak, Bieliński, Rempała, Potoniec – d4
12. (71,00) Lampart, Gruchalski, Świdnicki
13. (72,05) Chmiel, Curzytek, Giera, Rząsa
14. (73,55) Błażykowski, Kuromonow, Stec, Bajor – d4
15. (72,04) Peroń, Cierniak, Rempała
16. (71,25) Gruchalski, Curzytek, Rząsa, Świdnicki
17. (72,43) Skupień, Giera, Stefanów, Bajor (d/st)
18. (70,70) Rolnicki, Miśkowiak, Błażykowski, Rempała – d4
19. (73,88) Świdnicki, Stefanów, Stec, Woźniak
20. (70,84) Lampart, Chmiel, Peroń, Skupień – d1
21. (71,13) Miśkowiak, Bieliński, Kuromonow, Curzytek – w/2

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez