Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Szymański: Start eWinner 1. Ligi może mieć miejsce w połowie lipca!

04/27/2020 20:45:52
Redakcja

Jest szansa na start eWinner 1. Ligi i 2. Ligi Żużlowej w sezonie 2020. To najważniejsza informacja po poniedziałkowych konsultacjach z klubami.

– Ustalenia są takie, że kluby przez najbliższy tydzień będą rozmawiać z zawodnikami o kwestiach kontraktowych – informuje Piotr Szymański. – Musimy zobaczyć, czy żużlowcy zgodzą się na zaproponowane stawki – dodaje przewodniczący GKSŻ.

Co dalej? Okazuje się, że kolejne spotkanie z działaczami zostało zaplanowane na przyszły tydzień. – Jeśli wszystko pójdzie dobrze i kluby potwierdzą nam wtedy chęć jazdy, to start eWinner 1. Ligi może mieć miejsce w połowie lipca. Druga liga mogłaby ruszyć na początku sierpnia. W najniższej klasie rozgrywkowej działacze także są mocno zainteresowani jazdą – podkreśla Szymański.

– Oczywiście, po drodze konieczne będzie jeszcze zgłoszenie wszystkich terminów i procedur do ministerstwa. Najpierw kluby muszą jednak poczynić ostateczne ustalenia ze swoimi zawodnikami. Niczego nie należy przesądzać, oficjalnych decyzji jeszcze nie ma, ale na ten moment można powiedzieć, że szanse na start sezonu rosną. Mądrzejsi będziemy za tydzień – podsumowuje Szymański.

źródło: polskizuzel.pl


grupa-azotyUnia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST