Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

W Szwecji rozpoczęła się faza play-off

09/15/2021 0:29:23
Redakcja

Rospiggarna Hallstavik pokonała w pierwszym meczy ćwierćfinałowym Vetlandę Speedway 48-42. Dla zwycięzców 10 punktów zdobył Kim Nilsson. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Timo Lahti zdobywca 13 punktów.

Rospiggarna Hallstavik48 pkt.
9. Patryk Dudek – 7+1 (1,2*,0,1,3)
10. Timo Lahti – 13 (3,3,3,1,3)
11. Kai Huckenbeck – 7 (1,3,0,3,0)
12. Kim Nilsson – 10 (3,0,3,3,1)
13. Adrian Miedziński – 11 (2,3,1,3,2)
14. Anders Mellgren – 0 (0,0,0,0,0)
15. Erik Gheorghe – 0 ()

Vetlanda Speedway42 pkt.
1. Brady Kurtz – 8+1 (2,1*,3,0,2)
2. Victor Palovaara – 6+1 (0,2,2*,2,0)
3. Tomasz Gapiński – 6+2 (2,2,1*,0,1*)
4. Peter Ljung – 6+1 (d,1*,2,2,1)
5. Rune Holta – 8+2 (3,0,1*,1*,3)
6. Filip Hjelmland – 8 (1,1,2,2,2)
7. Robin Aspegren – NS

Bieg po biegu:
1. (57,50) Lahti, Kurtz, Dudek, Palovaara – 4:2 – (4:2)
2. (57,10) Nilsson, Gapiński, Huckenbeck, Ljung (d) – 4:2 – (8:4)
3. (57,40) Holta, Miedziński, Hjelmland, Mellgren – 2:4 – (10:8)
4. (56,70) Huckenbeck, Palovaara, Kurtz, Nilsson – 3:3 – (13:11)
5. (57,20) Miedziński, Gapiński, Ljung, Mellgren – 3:3 – (16:14)
6. (56,80) Lahti, Dudek, Hjelmland, Holta – 5:1 – (21:15)
7. (57,60) Kurtz, Palovaara, Miedziński, Mellgren – 1:5 – (22:20)
8. (57,40) Lahti, Ljung, Gapiński, Dudek – 3:3 – (25:23)
9. (57,50) Nilsson, Hjelmland, Holta, Huckenbeck – 3:3 – (28:26)
10. (56,80) Nilsson, Palovaara, Dudek, Gapiński – 4:2 – (32:28)
11. (57,30) Miedziński, Hjelmland, Holta, Mellgren – 3:3 – (35:31)
12. (57,40) Huckenbeck, Ljung, Lahti, Kurtz – 4:2 – (39:33)
13. (57,30) Dudek, Hjelmland, Gapiński, Mellgren – 3:3 – (42:36)
14. (57,50) Holta, Miedziński, Ljung, Huckenbeck – 2:4 – (44:40)
15. (57,90) Lahti, Kurtz, Nilsson, Palovaara – 4:2 – (48:42)

W drugim spotkaniu Lejonen Gislaved uległo Dackarnie Malilla 42-48. Rohan Tungate zdobył 7 punktów i 1 bonus, ale biorąc pod uwagę jego sześć biegów nie był to z pewnością zadowalający występ. Lejonen jechało osłabione brakiem Roberta Lamberta.

Lejonen Gislaved42 pkt.
1.
Rohan Tungate7+1 (3,1*,0,0,0,3)
2. Robert Lambert – Z/z
3. Mathias Thoernblom – 7+3 (2*,0,2,1*,1,1*)
4. Oliver Berntzon – 14 (3,2,2,2,3,2)
5. Nicolai Klindt – 7 (1,d,2,2,2,0)
6. Linus Ekloef – 3+2 (1,1*,-,1*,0)
7. Casper Henriksson – 4+1 (1*,3)

Dackarna Malilla48 pkt.
1.
Maciej Janowski – 11 (2,1,3,3,2)
2. Luke Becker – 6+1 (0,3,0,2,1*)
3. Jacob Thorssell – 4+1 (0,0,1,1*,2)
4. Tai Woffinden – 12+1 (1,3,3,2*,3)
5. Jason Doyle – 12 (3,3,3,3,0)
6. Maksymilian Bogdanowicz – 0 (-,-,0,-)
7. Ricky Kling – 3+2 (2*,0,0,1*)

Bieg po biegu:
1. Tungate, Janowski, Klindt, Becker – 4:2 – (4:2)
2. Berntzon, Thoernblom, Woffinden, Thorssell – 5:1 – (9:3)
3. Doyle, Kling, Ekloef, Klindt (d) – 1:5 – (10:8)
4. Becker, Berntzon, Janowski, Thoernblom – 2:4 – (12:12)
5. Woffinden, Klindt, Ekloef, Thorssell – 3:3 – (15:15)
6. Doyle, Thoernblom, Tungate, Kling – 3:3 – (18:18)
7. Janowski, Klindt, Henriksson, Becker – 3:3 – (21:21)
8. Woffinden, Berntzon, Thorssell, Tungate – 2:4 – (23:25)
9. Doyle, Berntzon, Thoernblom, Bogdanowicz – 3:3 – (26:28)
10. Berntzon, Becker, Thorssell, Tungate – 3:3 – (29:31)
11. Doyle, Klindt, Ekloef, Kling – 3:3 – (32:34)
12. Janowski, Woffinden, Thoernblom, Tungate – 1:5 – (33:39)
13. Henriksson, Thorssell, Kling, Ekloef – 3:3 – (36:42)
14. Tungate, Janowski, Becker, Klindt – 3:3 – (39:45)
15. Woffinden, Berntzon, Thoernblom, Doyle – 3:3 – (42:48)

wyniki: sportowefakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST