Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Świercz i Nater startowali we Wrocławiu

07/18/2019 19:09:50
Marcin Michoń

W czwartek we Wrocławiu rozegrano VI rundę Pucharu Ekstraligi w klasie 250ccm. W stawce osiemnastu zawodników wystąpili również zawodnicy Unii TarnówPiotr Świercz i Patryk Nater.

Wychowankowie UKS Jaskółki Tarnów zajęli dwunaste i trzynaste miejsce. Piotr Świercz wywalczył w turnieju zasadniczym siedem punktów i został zakwalifikowany do startu w finale C, gdzie niestety zajął ostatnie miejsce. Z kolei Patryk Nater z dorobkiem pięciu punktów wystąpił w finale D, który wygrał.


Wyniki:

1. Oskar Paluch (KS Stal Gorzów) (3,3,3,3) 12 + 1. miejsce w finale „A”
2. Mateusz Panicz (WTS Sparta Wrocław) (0,3,3,3) 9 + 2. miejsce w finale „A”
3. Wiktor Przyjemski (BTŻ Bydgoszcz) (3,2,2,3) 10 + 3. miejsce w finale „A”
4. Krzysztof Lewandowski (Start Gniezno) (3,3,3,2) 11 + 4. miejsce w finale „A”
5. Damian Ratajczak (Unia Leszno) (3,1,1,3) 8 + 1. miejsce w finale „B”
6. Paweł Trześniewski (KS ROW Rybnik) 2,3,2,2) 9 + 2. miejsce w finale „B”
7. Fabian Ragus (Falubaz Zielona Góra) (3,3,1,1) 8 + 3. miejsce w finale „B”
8. Hubert Jabłoński (Unia Leszno) (1,2,3,2) 8 + 4. miejsce w finale „B”
9. Franciszek Karczewski (Włókniarz Częstochowa) (2,2,3,W) 7 + 1. miejsce w finale „C”
10. Seweryn Orgacki (GKM Grudziądz) (0,2,2,1) 5 + 2. miejsce w finale „C”
11. Dawid Pecyna (KS Stal Gorzów) (1,1,2,3) 7 + 3. miejsce w finale „C”
12. Piotr Świercz (Unia Tarnów) (2,2,1,2) 7 + 4. miejsce w finale „C”
13. Patryk Nater (Unia Tarnów) (2,1,1,1) 5 + 1. miejsce w finale „D”
14. Mateusz Affelt (KS Toruń) (1,1,1,2) 5 + 2. miejsce w finale „D”
15. Maksym Borowiak (Unia Leszno) (2,0,0,1) + upadek w finale  „D”
16. Jan Rachubik (KM Cross Lublin) (1,1,2,W) 4 – wycofał się z finału „D”
17. Oliwer Ralcewicz (Stal Gorzów) (T,0,D,W) 0 + 1. miejsce w finale „E”
18. Kacper Makowski (KS Toruń) (1,T,0,0) 1 – wycofał się z finału „E”
19. Antoni Mencel (Unia Leszno) – nie dojechał na zawody
20. Kacper Gosik (Motor Lublin) – nie dojechał na zawody

Bieg po biegu:
1. Ratajczak, Karczewski, Jabłoński, Panicz
2. Paluch, Borowiak, Makowski
3. Lewandowski, Trześniewski, Pecyna, Orgacki
4. Przyjemski, Świercz, Rachubik, Ralcewicz (T)
5. Ragus, Nater, Affelt
6. Lewandowski, Jabłoński, Rachubik, Makowski (T)
7. Paluch, Karczewski, Affelt, Ralcewicz
8. Ragus, Świercz, Pecyna, Borowiak
9. Trześniewski, Przyjemski, Ratajczak
10. Panicz, Orgacki, Nater
11. Jabłoński, Pecyna, Affelt, Ralcewicz (D)
12. Panicz, Przyjemski, Ragus, Makowski
13. Paluch, Trześniewski, Ratajczak
14. Lewandowski, Rachubik, Nater
15. Karczewski, Orgacki, Świercz, Borowiak
16. Przyjemski, Jabłoński, Borowiak
17. Panicz, Trześniewski, Ragus, Rachubik (W)
18. Pecyna, Affelt, Ralcewicz (W)
19. Ratajczak, Lewandowski, Nater, Makowski
20. Paluch, Świercz, Orgacki, Karczewski (W)

Finał „E”:
21. Ralcewicz

Finał „D”:
22. Nater, Affelt, Borowiak (U)

Finał „C”: 
23. Karczewski, Orgacki, Pecyna, Świercz

Finał „B”:
24. Ratajczak, Trześniewski, Ragus, Jabłoński

Finał „A”: 
25. Paluch, Panicz, Przyjemski, Lewandowski

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniMATBUDKARMOTCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Lexus Audit

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST