Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Świercz i Nater startowali we Wrocławiu

18/07/2019 19:09:50
Redakcja

W czwartek we Wrocławiu rozegrano VI rundę Pucharu Ekstraligi w klasie 250ccm. W stawce osiemnastu zawodników wystąpili również zawodnicy Unii TarnówPiotr Świercz i Patryk Nater.

Wychowankowie UKS Jaskółki Tarnów zajęli dwunaste i trzynaste miejsce. Piotr Świercz wywalczył w turnieju zasadniczym siedem punktów i został zakwalifikowany do startu w finale C, gdzie niestety zajął ostatnie miejsce. Z kolei Patryk Nater z dorobkiem pięciu punktów wystąpił w finale D, który wygrał.


Wyniki:

1. Oskar Paluch (KS Stal Gorzów) (3,3,3,3) 12 + 1. miejsce w finale „A”
2. Mateusz Panicz (WTS Sparta Wrocław) (0,3,3,3) 9 + 2. miejsce w finale „A”
3. Wiktor Przyjemski (BTŻ Bydgoszcz) (3,2,2,3) 10 + 3. miejsce w finale „A”
4. Krzysztof Lewandowski (Start Gniezno) (3,3,3,2) 11 + 4. miejsce w finale „A”
5. Damian Ratajczak (Unia Leszno) (3,1,1,3) 8 + 1. miejsce w finale „B”
6. Paweł Trześniewski (KS ROW Rybnik) 2,3,2,2) 9 + 2. miejsce w finale „B”
7. Fabian Ragus (Falubaz Zielona Góra) (3,3,1,1) 8 + 3. miejsce w finale „B”
8. Hubert Jabłoński (Unia Leszno) (1,2,3,2) 8 + 4. miejsce w finale „B”
9. Franciszek Karczewski (Włókniarz Częstochowa) (2,2,3,W) 7 + 1. miejsce w finale „C”
10. Seweryn Orgacki (GKM Grudziądz) (0,2,2,1) 5 + 2. miejsce w finale „C”
11. Dawid Pecyna (KS Stal Gorzów) (1,1,2,3) 7 + 3. miejsce w finale „C”
12. Piotr Świercz (Unia Tarnów) (2,2,1,2) 7 + 4. miejsce w finale „C”
13. Patryk Nater (Unia Tarnów) (2,1,1,1) 5 + 1. miejsce w finale „D”
14. Mateusz Affelt (KS Toruń) (1,1,1,2) 5 + 2. miejsce w finale „D”
15. Maksym Borowiak (Unia Leszno) (2,0,0,1) + upadek w finale  „D”
16. Jan Rachubik (KM Cross Lublin) (1,1,2,W) 4 – wycofał się z finału „D”
17. Oliwer Ralcewicz (Stal Gorzów) (T,0,D,W) 0 + 1. miejsce w finale „E”
18. Kacper Makowski (KS Toruń) (1,T,0,0) 1 – wycofał się z finału „E”
19. Antoni Mencel (Unia Leszno) – nie dojechał na zawody
20. Kacper Gosik (Motor Lublin) – nie dojechał na zawody

Bieg po biegu:
1. Ratajczak, Karczewski, Jabłoński, Panicz
2. Paluch, Borowiak, Makowski
3. Lewandowski, Trześniewski, Pecyna, Orgacki
4. Przyjemski, Świercz, Rachubik, Ralcewicz (T)
5. Ragus, Nater, Affelt
6. Lewandowski, Jabłoński, Rachubik, Makowski (T)
7. Paluch, Karczewski, Affelt, Ralcewicz
8. Ragus, Świercz, Pecyna, Borowiak
9. Trześniewski, Przyjemski, Ratajczak
10. Panicz, Orgacki, Nater
11. Jabłoński, Pecyna, Affelt, Ralcewicz (D)
12. Panicz, Przyjemski, Ragus, Makowski
13. Paluch, Trześniewski, Ratajczak
14. Lewandowski, Rachubik, Nater
15. Karczewski, Orgacki, Świercz, Borowiak
16. Przyjemski, Jabłoński, Borowiak
17. Panicz, Trześniewski, Ragus, Rachubik (W)
18. Pecyna, Affelt, Ralcewicz (W)
19. Ratajczak, Lewandowski, Nater, Makowski
20. Paluch, Świercz, Orgacki, Karczewski (W)

Finał „E”:
21. Ralcewicz

Finał „D”:
22. Nater, Affelt, Borowiak (U)

Finał „C”: 
23. Karczewski, Orgacki, Pecyna, Świercz

Finał „B”:
24. Ratajczak, Trześniewski, Ragus, Jabłoński

Finał „A”: 
25. Paluch, Panicz, Przyjemski, Lewandowski

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST