Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Spotkanie z UKS Jaskółkami i Ernestem Kozą

12/13/2019 9:40:16
Redakcja

W środę 11 grudnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie odbyło się spotkanie zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy Jaskółki Tarnów w ramach współpracy z Głównym Partnerem Grupą Azoty.

W spotkaniu uczestniczyli również zawodnik Unii Tarnów Ernest Koza oraz trener Paweł Baran. Licznie zgromadzeni uczniowie mieli okazję poznać tajniki sportu żużlowego od kuchni. Trener Mirosław Cierniak wraz z adeptami UKS Jaskółki Tarnów opowiedzieli jak wygląda szkolenie w klubie oraz zaprezentowali motocykle wraz z pełnym sprzętem. Istotnym punktem było również zwrócenie uwagi na istotę sportu i jego wpływu na zdrowie młodego człowieka.

Uczniowie chętni zadawali pytania, a także brali udział w konkursach za co otrzymali upominki ufundowane przez Grupę Azoty, Unię Tarnów ŻSSA i Tarnowskie Towarzystwo Żużlowe


grupa-azotyUnia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST