Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Spotkanie z Nickim Pedersenem!

04/04 19:46:50
Marcin Michoń

W sobotę o godzinie 13:00 odbędzie się pierwsze w tym sezonie z cyklu spotkań z zawodnikami Grupy Azoty Unii Tarnów w Galerii Tarnovia. Pierwszym zawodnikiem Jaskółek będzie nie kto inny jak trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata – Nicki Pedersen.  Będzie to doskonała okazja do porozmawiania z sympatycznym zawodnikiem, zrobieniem sobie pamiątkowego zdjęcia, czy po prostu otrzymania autografu. Spotkanie odbędzie się w strefie wypoczynkowej obok sklepu New Yorker.

Z kolei w niedzielę 8 kwietnia Grupa Azoty Unia Tarnów zmierzy się na własnym torze z Falubazem Zielona Góra w ramach I kolejki PGE Ekstraligi . Pierwszy bieg punktualnie o 19:00. Bilety na ten mecz do kupienia w siedzibie klubu, w dniu meczu w kasach, a także online na bilety.unia.tarnow.pl. Szczegóły organizacyjne dostępne TUTAJ.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

eska

Wykonanie strony Internetowej z przez