Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Słaby występ pechowych Jaskółek w Rzeszowie

20/04/2022 20:20:21
Redakcja

W środę na torze w Rzeszowie rozegrano dwie rudny Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W obu rundach triumfowali juniorzy Motoru Lublin.

Niestety zawodów do udanych nie mogą zanotować juniorzy Unii Tarnów. W porannej rundzie kontuzji po kolizji z Aleksem Rydlewskim doznał Mateusz Gzyl w efekcie czego w popołudniowej rundzie Jaskółki reprezentowali tylko Patryk Zieliński i debiutujący Wasyl Zlaman. Za poobijanego Piotra Świercza stosowane było zastępstwo zawodnika.

 

I runda DMPJ wyniki:

Motor Lublin – 43 pkt.
13. Mateusz Cierniak – 14 (3,2,3,3,3)
14. Jan Rachubik – 11 (3,3,3,2,0)
15. Jan Młynarski – 7 (2,w,2,w,3)
16. Maksymilian Śledź – 11 (0,3,2,3,3)

Texom Stal Rzeszów – 33 pkt.
1. Mateusz Majcher – 11 (2,1,3,2,3)
2. Bartosz Bańbor – 13 (3,3,3,3,1)
3. Jakub Stojanowski – 0 (d,ns,ns,ns)
4. Konrad Mikłoś – 9+1 (2,2,2,1,2*)

Orlen Cellfast Wilki Krosno – 24 pkt.
5. Kacper Szopa – 7 (1,2,1,1,2)
6. Patryk Nater – 4 (w/2min,1,0,1,2)
7. Krzysztof Sadurski – 11 (3,1,2,3,2)
8. Aleks Rydlewski – 2 (d,2,w,w/2min,w/2min)

Unia Tarnów – 14 pkt.
9. Piotr Świercz – Z/Z
10. Mateusz Gzyl – 4 (1,3,u/-,ns)
11. Patryk Zieliński – 5+1 (2,w,0,0,2,1*)
12. Wasyl Zlaman – 5 (0,0,1,1,2,1)

Bieg po biegu:
1. (70,63) Rachubik, Mikłoś, Szopa, Zlaman – (2:1:0:3)
2. (68,12) Cierniak, Zieliński, Nater (w/2min), Stojanowski (d) – (2:1:2:6)
3. (69,02) Bańbor, Młynarski, Rydlewski (d), Świercz (ns) – (5:1:2:8)
4. (67,95) Sadurski, Majcher, Gzyl, Śledź – (7:4:3:8)
5. (69,58) Śledź, Mikłoś, Nater, Zieliński (w) – (9:5:3:11)
6. (70,09) Gzyl, Szopa, Młynarski (w), Stojanowski (ns) – (9:7:6:11)
7. (68,35) Bańbor, Cierniak, Sadurski, Zlaman – (12:8:6:13)
8. (69,34) Rachubik, Rydlewski, Majcher, Zieliński – (13:10:6:16)
9. (68,53) Cierniak, Mikłoś, Gzyl (u/-), Rydlewski (w) – (15:10:6:19)
10. (69,39) Rachubik, Sadurski, Zlaman, Stojanowski (ns) – (15:12:7:22)
11. (68,15) Bańbor, Śledź, Szopa, Zieliński – (18:13:7:24)
12. (68,04) Majcher, Młynarski, Zlaman, Nater – (21:13:8:26)
13. (69,25) Śledź, Zlaman, Rydlewski (w/2min), Stojanowski (ns) – (21:13:10:29)
14. (67,99) Sadurski, Zieliński, Mikłoś, Młynarski (w) – (22:16:12:29)
15. (68,21) Bańbor, Rachubik, Nater, Gzyl (ns) – (25:17:12:31)
16. (66,62) Cierniak, Majcher, Szopa, Świercz (ns) – (27:18:12:34)
17. (70,73) Młynarski, Nater – (27:20:12:37)
18. (69,25) Śledź, Mikłoś, Zlaman, Rydlewski (w/2min) – (29:20:13:40)
19. (67,69) Majcher, Szopa, Zieliński, Rachubik – (32:22:14:40)
20. (67,39) Cierniak, Sadurski, Bańbor – (33:24:14:43)

II rudna DMPJ wyniki:

Motor Lublin – 45 pkt.
1. Mateusz Cierniak – 15 (3,3,3,3,3)
2. Jan Rachubik – 10 (1,3,2,2,2)
3. Jan Młynarski – 10 (2,2,1,2,3)
4. Maksymilian Śledź – 10 (2,1,3,3,1)

Texom Stal Rzeszów – 41 pkt.
1. Mateusz Majcher – 12 (3,2,3,2,2)
2. Bartosz Bańbor – 13 (3,3,1,3,3)
3. Jakub Stojanowski – 10 (2,2,3,t,3)
4. Konrad Mikłoś – 6 (2,2,w,1,1)

Orlen Cellfast Wilki Krosno – 17 pkt.
1. Kacper Szopa – 5 (0,u,2,1,2)
2. Patryk Nater – 1 (1,ns,ns,ns)
3. Krzysztof Sadurski – 11 (3,3,2,3,d)
4. Aleks Rydlewski – 0 (d,ns,ns,ns)

Unia Tarnów – 9 pkt.
1. Piotr Świercz – zwolnienie lekarskie
2. Mateusz Gzyl – zwolnienie lekarskie
3. Patryk Zieliński – 6 (1,1,2,1,t,1)
4. Wasyl Zlaman – 3 (0,1,0,w,2,0)

Bieg po biegu:
1. (67,39) Cierniak, Mikłoś, Rydlewski (d) – (2:3:0:0)
2. (67,48) Sadurski, Stojanowski, Rachubik – (4:4:3:0)
3. (68,88) Bańbor, Śledź, Zieliński, Szopa – (7:6:3:1)
4. (68,03) Majcher, Młynarski, Nater, Zlaman – (10:8:4:1)
5. (68,51) Rachubik, Mikłoś, Zlaman, Szopa (u) – (12:11:4:2)
6. (67,04) Cierniak, Stojanowski, Zieliński, Nater (ns) – (14:14:4:3)
7. (67,95) Bańbor, Młynarski, Rydlewski (ns) – (17:16:4:3)
8. (67,46) Sadurski, Majcher, Śledź – (19:17:7:3)
9. (68,50) Śledź, Zieliński, Mikłoś (w), Nater (ns) – (19:20:7:5)
10. (68,41) Stojanowski, Szopa, Młynarski – (22:21:9:5)
11. (66,58) Cierniak, Sadurski, Bańbor, Zlaman – (23:24:11:5)
12. (67,91) Majcher, Rachubik, Zieliński, Rydlewski (ns) – (26:26:11:6)
13. (76,34) Śledź, Rydlewski (ns), Stojanowski (t), Zlaman (w) – (26:29:11:6)
14. (67,53) Sadurski, Młynarski, Mikłoś, Zieliński (t) – (27:31:14:6)
15. (68,21) Bańbor, Rachubik, Nater (ns) – (30:33:14:6)
16. (66,78) Cierniak, Majcher, Szopa – (32:36:15:6)
17. (71,20) Młynarski, Zlaman, Mikłoś – (33:39:15:8)
18. (68,17) Stojanowski, Rachubik – (36:41:15:8)
19. (66,01) Bańbor, Szopa, Śledź, Zlaman – (39:42:17:8)
20. (66,74) Cierniak, Majcher, Zieliński, Sadurski (d) – (41:45:17:9)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST