Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Słaby występ Arkadiusza Madeja w Ostrowie

07/17/2013 0:00:00
Redakcja

W rozegranym dzisiaj w Ostrowie Wielkopolskim półfinale Brązowego Kasku zwyciężył z kompletem punktów Bartosz Zmarzlik, drugi był jego kolega klubowy z Gorzowa Adrian Cyfer. Na najniższym stopniu podium sklasyfikowany został Piotr Pawlicki.

W zawodach wystąpił także wychowanek tarnowskich Jaskółek reprezentujący w tym sezonie klub z Lublina – Arkadiusz Madej. Niestety występu nie zaliczy do udanych, ponieważ zajął dopiero trzynaste miejsce z dorobkiem trzech punktów.

Do łódzkiego finału awansowali także Adam Strzelec, Marcin Nowak, Michał Piosicki, Hubert Łęgowik i Filip Marach. Bartosz Bietracki będzie rezerwowym.

Wyniki:
1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) 15 (3,3,3,3,3)
2. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) 14 (2,3,3,3,3)
3.
Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) 12 (w,3,3,3,3)
4.
Adam Strzelec (Stelmet Falubaz Zielona Góra) 12 (3,2,2,2,3)
5.
Marcin Nowak (Fogo Unia Leszno) 11 (3,2,2,2,2)
6. Michał Piosicki (Fogo Unia Leszno) 9 (2,2,2,1,2)
7.
Hubert Łęgowik (Dospel CKM Włókniarz Częstochowa) 8 (d,2,1,3,2)
8. Filip Marach (ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrów) 7+3 (3,1,0,2,1)
————————
9.
Bartosz Bietracki (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz) 7+2 (1,3,1,1,1) – rezerwowy
————————
10.
Damian Michalski (ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrów) 7+1 (1,0,3,2,1)
11. Karol Jóźwik (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz) 6 (2,1,0,1,2)
12.
Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawag Rawicz) 5 (2,1,1,0,1)
13.
Arkadiusz Madej (Lubelski Węgiel KMŻ) 3 (1,w,2,0,0)
14. Patryk Beśko (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 2 (1,0,1,d,w)
15. Szymon Błocian (ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrów) 2 (0,1,0,1,0)

Bieg po biegu:
1.
(66,99) Nowak, Piosicki, Michalski, Łęgowik (d/4)
2.
(67,37) Marach, Niedźwiedź, Beśko, Błocian
3.
(66,39) Strzelec, Jóźwik, Bietracki
4. (66,48) Zmarzlik, Cyfer, Madej, Pawlicki (w/u)
5.
(67,48) Cyfer, Strzelec, Marach, Michalski
6.
(66,85) Pawlicki, Nowak, Jóźwik, Beśko
7.
(66,48) Zmarzlik, Łęgowik, Niedźwiedź
8.
(66,91) Bietracki, Piosicki, Błocian, Madej (w/2min)
9.
(70,08) Michalski, Madej, Beśko
10.
(67,36) Zmarzlik, Nowak, Bietracki, Marach
11.
(66,21) Pawlicki, Strzelec, Łęgowik, Błocian
12.
(67,28) Cyfer, Piosicki, Niedźwiedź, Jóźwik
13.
(67,54) Pawlicki, Michalski, Bietracki, Niedźwiedź
14.
(67,75) Cyfer, Nowak, Błocian
15.
(67,35) Łęgowik, Marach, Jóźwik, Madej
16.
(67,76) Zmarzlik, Strzelec, Piosicki, Beśko (d/start)
17.
(67,76) Zmarzlik, Jóźwik, Michalski, Błocian
18.
(66,63) Strzelec, Nowak, Niedźwiedź, Madej
19.
(67,96) Cyfer, Łęgowik, Bietracki, Beśko (w/2min)
20.
(66,90) Pawlicki, Piosicki, Marach

Bieg dodatkowy o 8. miejsce:
21.
(67,86) Marach, Bietracki, Michalski

NCD: Piotr Pawlicki (66,21) w biegu nr 11
Sędzia: Grzegorz Sokołowski
Widzów: ok 200

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST