Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Słaby Bjerre w Finale Indywidualnych Mistrzostw BEL

03/22/2015 9:25:51
Redakcja

Zwycięstwem Jasona Doyla zakończył się Finał Indywidualnych Mistrzostw Elite League. Na podium stanęli również Niels Kristian Iversen oraz Maciej Janowski.

W zawodach wystąpił również Kenneth Bjerre, ale na swoim koncie zapisał jedynie sześć oczek. Ostatecznie zawodnik Jaskółek został sklasyfikowany na 12 miejscu.

Duńczyk szansę na rehabilitację będzie miał już w niedzielę, ponieważ wystąpi w turnieju Rickyego Ashwortha w Sheffield. W zawodach pojadą m.in. Niels Kristian Iversen, Fredrik Lindgren, Dawid Watt, Scott Nicholls, czy Szymon Woźniak.

Wyniki:
1. Jason Doyle (Leicester Lions) – 12 (2,3,3,2,2) + 1. miejsce w finale
2. Niels K. Iversen (King’s Lynn Stars) – 12 (3,3,2,1,3) + 2. miejsce w finale
3. Maciej Janowski (Poole Pirates) – 13 (1,3,3,3,3) + 3. miejsce w finale
4. Troy Batchelor (Swindon Robins) – 9 (1,3,2,0,3) + 4. miejsce w finale
5. Scott Nicholls (Belle Vue Aces) – 10+1 (1,1,3,3,2)
6. Hans Andersen (Coventry Bees) – 10+w (3,1,3,0,3)
7. Fredrik Lindgren (Wolverhampton Wolves) – 8 (3,2,2,0,1)
8. Szymon Woźniak (Leicester Lions) – 8 (2,2,1,3,0)
9. Chris Holder (Poole Pirates) – 8 (2,2,2,1,1)
10. Matej Zagar (Belle Vue Aces) – 7 (3,1,d,1,2)
11. Bjarne Pedersen (Leicester Lions) – 6 (1,2,d,2,1)
12. Kenneth Bjerre (King’s Lynn Stars) – 6 (2,1,1,2,0)
13. Nick Morris (Swindon Robins) – 4 (w,0,1,3,1)
14. Richard Lawson (Lakeside Hammers) – 4 (0,0,0,2,2)
15. Mikkel Bech (Lakeside Hammers) – 1 (0,0,0,1,d)
16. Chris Harris (Coventry Bees) – 0 (0,d)
17. Josh Auty (Leicester Lions) – 0 (0,w)
18. Josh Bates (Wolverhampton Wolves) – 0 (d,0)

Bieg po biegu:
1. Iversen, Bjerre, Pedersen, Bech
2. Zagar, Doyle, Nicholls, Lawson
3. Lindgren, Holder, Batchelor, Harris
4. Andersen, Woźniak, Janowski, Auty, Morris (w)
5. Janowski, Holder, Zagar, Bech
6. Iversen, Lindgren, Nicholls, Morris
7. Batchelor, Pedersen, Andersen, Lawson
8. Doyle, Woźniak, Bjerre, Harris (d)
9. Nicholls, Batchelor, Woźniak, Bech
10. Andersen, Iversen, Bates (d), Zagar (d)
11. Doyle, Holder, Morris, Pedersen (d)
12. Janowski, Lindgren, Bjerre, Lawson
13. Morris, Lawson, Bech, Auty (w/u)
14. Janowski, Doyle, Iversen, Batchelor
15. Woźniak, Pedersen, Zagar, Lindgren
16. Nicholls, Bjerre, Holder, Andersen
17. Andersen, Doyle, Lindgren, Bech (d)
18. Iversen, Lawson, Holder, Woźniak
19. Janowski, Nicholls, Pedersen, Bates
20. Batchelor, Zagar, Morris, Bjerre

Półfinał:
Doyle, Batchelor, Nicholls, Andersen (w/u)

Finał:
Doyle, Iversen, Janowski, Batchelor

wyniki za: SportoweFakty.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST