PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Słabe Jaskółki w 1/4 IMP

06/01 21:59:27
Marcin Michoń

Słabo zaprezentowali się zawodnicy Grupy Azoty Unii Tarnów w piątkowych ćwierćfinałach Indywidualnych Mistrzostw Polski. Awansu do półfinału nie udało wywalczyć się żadnemu z naszych żużlowców.

Na torze w Krośnie, gdzie zwyciężył Janusz Kołodziej startowała trójka tarnowian. Po sześć oczek wywalczyli Artur Mroczka i Jakub Jamróg. Rezultat ten pozwolił na zajęcie dopiero dziesiątego i jedenastego miejsca. Z dwoma oczkami na piętnastej pozycji sklasyfikowano Kacpra Koniecznego.

W Lublinie o przepustkę do półfinału walczył Patryk Rolnicki. Wychowanek Unii Tarnów przy swoim nazwisku zapisał osiem oczek, co pozwoliło mu jedynie do występu w biegu dodatkowym o miano rezerwowego w półfinale. Tam niestety musiał uznać wyższość Ernest Koza i to ostatecznie on będzie rezerwowym. Junior Jaskółek zajął dziesiątą pozycję. Dość niespodziewanie triumfował Krystian Pieszczek, który tegorocznego sezonu nie może zaliczyć do specjalnie udanych.

Z obu ćwierćfinałów awans wywalczyła najlepsza ósemka, dziewiąty zawodnik będzie w półfinale rezerwowym.

Wyniki 1/4 IMP w Krośnie:
1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Dawid Lampart (Speed Car Motor Lublin) – 12 (3,3,2,1,3)
3. Karol Baran (Stal Rzeszów) – 10 (3,3,2,2,-)
4. Zbigniew Suchecki (MDM Komputery TŻ Ostrovia) – 10 (1,2,3,3,1)
5. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 10 (1,3,3,2,1)
6. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) – 10 (2,1,1,3,3)
7. Oskar Fajfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – (2,1,1,3,2)
8. Josh Grajczonek (Orzeł Łódź) – 7+3 (2,0,0,2,3)
———
9. Artur Czaja (ROW Rybnik) – 7+2 (3,0,2,d,2)
———
10. Artur Mroczka (Grupa Azoty Unia Tarnów) – (1,2,3,0,0)
11. Jakub Jamróg (Grupa Azoty Unia Tarnów) – (d,1,2,1,2)
12. Krzysztof Jabłoński (Falubaz Zielona Góra) – (2,2,1,1,u)
13. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – (0,2,0,1,2)
14. Patryk Dolny (MDM Komputery TŻ Ostrovia) – (0,1,1,2,d)
15. Kacper Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów) – (1,0,0,0,1)
16. Krystian Stefanów (KSM Krosno) – (d,d,0,d,w)

Bieg po biegu:
1. (68,50) Kołodziej, Grajczonek, Konieczny, Stefanów (d4)
2. (69,47) Czaja, Jabłoński, Drabik, Dróżdż
3. (69,25) Lampart, Lampart, Mroczka, Jamróg (d4)
4. (69,00) Baran, Fajfer, Suchecki, Dolny
5. (70,19) Baran, Dróżdż, Jamróg, Stefanów (d4)
6. (68,78) Kołodziej, Suchecki, Lampart, Czaja
7. (69,16) Drabik, Mroczka, Fajfer, Konieczny
8. (70,31) Lampart, Jabłoński, Dolny, Grajczonek
9. (71,19) Mroczka, Czaja, Dolny, Stefanów
10. (69,06) Kołodziej, Lampart, Fajfer, Dróżdż
11. (70,22) Suchecki, Jamróg, Jabłoński, Konieczny
12. (69,16) Drabik, Baran, Lampart, Grajczonek
13. (70,88) Suchecki, Drabik, Lampart, Stefanów (d4)
14. (69,81) Kołodziej, Baran, Jabłoński, Mroczka
15. (70,64) Lampart, Dolny, Dróżdż, Konieczny
16. (70,41) Fajfer, Grajczonek, Jamróg, Czaja (d4)
17. (71,84) Lampart, Fajfer, Jabłoński (u1), Stefanów (w/2min.)
18. (69,94) Kołodziej, Jamróg, Drabik, Dolny (d4)
19. (71,13) Lampart, Czaja, Konieczny, Baran
20. (70,88) Grajczonek, Dróżdż, Suchecki, Mroczka

Wyniki 1/4 IMP w Lublinie:
1. Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 13 (3,3,3,3,1)
2. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) – 11 (3,2,2,3,1)
3. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów) – 10 (3,3,0,1,3)
4. Mateusz Szczepaniak (ROW Rybnik) – 10 (2,0,3,3,2)
5. Adrian Miedziński (forBET Włókniarz Częstochowa) – 10 (3,2,3,2,w)
6. Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin) – 10 (1,1,2,3,3)
7. Oskar Bober (Speed Car Motor Lublin) – (1,3,3,w,2)
8. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź) – (0,2,2,2,3)
———————-
9. Ernest Koza (Arge Speedway Wanda Kraków) – 8+3 (2,2,1,1,2)
———————-
10. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 8+2 (1,3,0,1,3)
11. Grzegorz Walasek (Cash Broker Stal Gorzów) – 8+d (2,1,1,2,2)
12. Marcin Jędrzejewski (Arge Speedway Wanda Kraków) – (0,1,1,2,1)
13. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – (1,1,2,0,0)
14. Dominik Kossakowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – (2,0,0,0,0)
15. Aureliusz Bieliński (Stal Rzeszów) – (0,0,1,t,1)
16. Emil Peroń (Speed Car Motor Lublin) – (1,d,t)
17. Arkadiusz Potoniec (Stal Rzeszów) – (0,d,0,0,-)

Bieg po biegu:
1. (67,72) Pieszczek, Koza, Bober, Jędrzejewski
2. (67,29) Kaczmarek, Szczepaniak, Kopeć-Sobczyński, Kościuch
3. (67,33) Miedziński, Kossakowski, Jeleniewski, Potoniec
4. (67,37) Karczmarz, Walasek, Rolnicki, Bieliński
5. (67,59) Karczmarz, Kościuch, Jędrzejewski, Kossakowski
6. (67,25) Pieszczek, Kaczmarek, Jeleniewski, Bieliński
7. (66,62) Bober, Miedziński, Walasek, Szczepaniak
8. (67,41) Rolnicki, Koza, Kopeć-Sobczyński, Potoniec (d/4)
9. (68,45) Miedziński, Kaczmarek, Jędrzejewski, Rolnicki
10. (67,80) Pieszczek, Kościuch, Walasek, Potoniec
11. (67,43) Bober, Kopeć-Sobczyński, Bieliński, Kossakowski
12. (67,75) Szczepaniak, Jeleniewski, Koza, Karczmarz
13. (68,35) Szczepaniak, Jędrzejewski, Peroń, Potoniec
14. (67,76) Pieszczek, Miedziński, Karczmarz, Kopeć-Sobczyński
15. (67,29) Jeleniewski, Kościuch, Rolnicki, Bober (w/u)
16. (67,97) Kaczmarek, Walasek, Koza, Kossakowski
17. (68,37) Jeleniewski, Walasek, Jędrzejewski, Kopeć-Sobczyński
18. (67,43) Rolnicki, Szczepaniak, Pieszczek, Kossakowski
19. (68,48) Karczmarz, Bober, Kaczmarek, Peroń (d/4)
20. (67,86) Kościuch, Koza, Bieliński, Peroń (t – Miedziński w/2min)

Bieg dodatkowy o 9. miejsce:
(68,21) Koza, Rolnicki, Walasek (d/1)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez