Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Siedem oczek Kaczmarka w Poznaniu

04/22/2019 18:08:55
Marcin Michoń

W Lany Poniedziałek w Poznaniu rozegrano zawody z okazji 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Ostatecznie po biegu dodatkowym zwyciężył Kacper Gomólski przed Adrianem Cyferem. Na najniższym stopniu podium stanął Kamil Brzozowski.

Na dziewiątej pozycji sklasyfikowany został zawodnik Daniel Kaczmarek. Zawodnik Unii Tarnów zgromadził na swoim koncie siedem oczek w tym dwa biegowe zwycięstwa.

Wyniki:
1. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (2,2,3,2,3) 12+1. miejsce w biegu dodatkowym
2. Adrian Cyfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (3,3,0,3,3) 12+2. miejsce w biegu dodatkowym
3. Kamil Brzozowski (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz) (3,3,2,1,2) 11+1. miejsce w biegu dodatkowym
4. Marcel Kajzer (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) (3,2,2,3,1) 11+2. miejsce w biegu dodatkowym
5. Marcin Nowak (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) (2,2,2,3,1) 10
6. Wadim Tarasienko (Lokomotiv Daugavpils) (0,0,3,3,3) 9
7. Władimir Borodulin (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) (3,1,1,2,2) 9
8. Andriej Kudriaszow (Car Gwarant Start Gniezno) (2,2,1,2,2) 9
9. Daniel Kaczmarek (Unia Tarnów) (0,1,3,0,3) 7
10. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) (1,3,1,2,0) 7
11. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) 1,1,3,1,1) 7
12. Patryk Dolny (Euro Finannce Polonia Piła) (1,3,0,0,D) 4
13. Marcin Jędrzejewski (Orzeł Łódź) (2,0,1,1,0) 4
14. Renat Gafurow (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) (D,1,D,1,2) 4
15. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (0,0,2,0,0) 2
16. Sebastian Ułamek (forBET Włókniarz Częstochowa) (1,0,0,D,1) 2
17. Marek Lutowicz (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – nie startował

Bieg po biegu:
1. Cyfer, Gomólski, Ułamek, Żupiński
2. Kajzer, Nowak, Gała, Tarasienko
3. Brzozowski, Jędrzejewski, Dolny, Gafurow (D)
4. Borodulin, Kudriaszow, Baliński, Kaczmarek
5. Brzozowski, Nowak, Borodulin, Żupiński
6. Cyfer, Kudriaszow, Gafurow, Tarasienko
7. Dolny, Kajzer, Kaczmarek, Ułamek
8. Baliński, Gomólski, Gała, Jędrzejewski
9. Tarasienko, Żupiński, Baliński, Dolny
10. Kaczmarek, Nowak, Jędrzejewski, Cyfer
11. Gała, Brzozowski, Kudriaszow, Ułamek
12. Gomólski, Kajzer, Borodulin, Gafurow (D)
13. Kajzer, Kudriaszow, Jędrzejewski, Żupiński
14. Cyfer, Borodulin, Gała, Dolny
15. Nowak, Baliński, Gafurow, Ułamek (D)
16. Tarasienko, Gomólski, Brzozowski, Kaczmarek
17. Kaczmarek, Gafurow, Gała, Żupiński
18. Cyfer, Brzozowski, Kajzer, Baliński
19. Tarasienko, Borodulin, Ułamek, Jędrzejewski
20. Gomólski, Kudriaszow, Nowak, Dolny (D)

Bieg dodatkowy o miejsca 3-4:
21. Brzozowski, Kajzer

Bieg dodatkowy o miejsca 1-2:
22. Gomólski, Cyfer

wyniki za:
speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST