Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

“Robimy swoje” – wypowiedzi po meczu

04/05/2014 0:00:00
Redakcja

Piotr Paluch (Stal Gorzów):

Dzisiaj jechał lider z vice liderem. Niestety w dzisiejszym meczu obnażyły się nasze słabe punkty. Tor w  Tarnowie wydawał się dziś bardzo twardy, ale w gruncie rzeczy taki nie był. Drużyna z Tarnowa jechała dziś u siebie i odegrała bardzo mocną rolę. Nasi zawodnicy nie mogli przez większość spotkania nawiązać kontaktu z zawodnikami z Tarnowa. Nie załamujemy rąk i będziemy dalej walczyć o Play Off.

 

Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów):

Patrząc w punkty nie wiedziałem, że tak słabo dziś pojechałem.  To nie ważne kto najlepiej punktował, ponieważ liczy się zdobycz całej drużyny. Pierwsze dwa dzisiejsze biegi pojechałem tak samo jak w Finale IMP, który odbył się tutaj rok temu, a nic nie pasowało. Trener Marek chyba nowe ścieżki tutaj porobił (śmiech). W późniejszej fazie zawodów zmieniłem motocykl, widziałem jakimi ścieżkami jeździł tutaj Martin i próbowałem go naśladować i na szczęście udało mi się wygrać bieg. Przed ostatnim biegiem pomyślałem, że chociaż raz z Martinem muszę wygrać i to mi się udało. Przepraszamy naszych Kibiców za wysoką porażkę, ale Tarnów na dzisiaj był za mocny. Być może w Play Off będzie lepiej.

 

Marek Cieślak (Grupa Azoty Unia Tarnów):

Dzisiejszy wynik nie świadczy o tym, że zespół z Gorzowa jest słaby. Wygrali przecież zdecydowanie poprzednie dwa mecze. Piłka dalej jest w grze, sezon jest jeszcze naprawdę długi. Mogę pochwalić jedynie swoich zawodników, którzy naprawdę dobrze jadą, są w formie i tworzą naprawdę znakomity zespół! Przed tym meczem nie sądziłem, że tak mocno wygramy. Bardzo cenię drużynę Stali Gorzów. Mają przecież trzech zawodników z GP, a Krzysiek jest liderem tego cyklu. Przygotowaliśmy się solidnie do dzisiejszego meczu i podchodzimy do kolejnych meczów bez żadnego zbędnego ciśnienia. Po prostu robimy swoje i jedziemy dalej.

 

Martin Vaculik (Grupa Azoty Unia Tarnów):

Na mój wynik miało wpływ naprawdę bardzo dużo czynników. Dziękuję wszystkim za ten sukces i za to, że mi się tak dobrze układa. Drużyna z Gorzowa jest naprawdę bardzo silnym zespołem, dlatego bardzo się cieszymy z końcowego wyniku. Jestem także zadowolony, że mogłem się dzisiaj bardzo fajnie pościgać z Krzyśkiem (Kasprzakiem dop. red.). Uwielbiam się z nim ścigać! On zawsze ma tak opanowany motor, że zawsze jak razem jedziemy jest.. to jest bajka. Życzę mu co najlepszego w Grand Prix! My dalej robimy swoje i do przodu!

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST