Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Dwa punkty Rempały w Poznaniu

04/09/2019 20:33:19
Marcin Michoń

Zwycięstwem Mateusza Tondera zakończył się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Poznaniu. Kolejne miejsca zajęli Igor Kopeć-Sobczyński i Przemysław Liszka. Niestety słabiej spisał się dzisiaj Dawid Rempała, który z dwoma punktami został sklasyfikowany na piętnastej pozycji.

Wyniki:
1. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra) (3,3,3,1,2) 12
2. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) (2,1,3,3,3) 12
3. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) (3,0,3,3,1) 10
4. Jakub Miśkowiak (forBET Włókniarz Częstochowa) (3,2,1,1,3) 10
5. Bartłomiej Kowalski (forBET Włókniarz Częstochowa) (2,2,2,3,1) 10
6. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) (0,3,1,2,3) 9
7. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów) (2,3,3,1,0) 9
8. Wiktor Trofimow (Speed Car Motor Lublin) (1,3,2,D,3) 9
9. Kamil Nowacki (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) (0,2,2,3,1) 8
10. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) (2,1,1,2,2) 8
11. Kacper Pludra (Stainer Unia Kolejarz Rawicz)  (3,2,W,1,1) 7
12. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (1,1,2,2,0) 6
13. Denis Zieliński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)  (1,0,0,2,2) 5
14. Krzysztof Sadurski (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) (0,0,0,0,2) 2
15. Dawid Rempała (Unia Tarnów) (0,1,1,0,0) 2
16. Piotr Gryszpiński (Euro Finannce Polonia Piła) (1,0,D,0,0) 1
17. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – nie startował

Bieg po biegu:
1. Pludra, Kopeć-Sobczyński, Zieliński, Sadurski
2. Miśkowiak, Kowalski, Trofimow, Nowacki
3. Liszka, Bartkowiak, Gryszpiński, Rempała
4. Tonder, Wojdyło, Żupiński, Szlauderbach
5. Bartkowiak, Kowalski, Żupiński, Sadurski
6. Trofimow, Pludra, Wojdyło, Grysziński
7. Szlauderbach, Miśkowiak, Rempała, Zieliński
8. Tonder, Nowacki, Kopeć-Sobczyński, Liszka
9. Tonder, Trofimow, Rempała, Sadurski
10. Liszka, Kowalski, Szlauderbach, Pludra (W/u)
11. Bartkowiak, Nowacki, Wojdyło, Zieliński
12. Kopeć-Sobczyński, Żupiński, Miśkowiak, Gryszpiński
13. Liszka, Wojdyło, Miśkowiak, Sadurski
14. Nowacki, Żupiński, Pludra, Rempała
15. Kowalski ,Zieliński, Tonder, Gryszpiński
16. Kopeć-Sobczyński, Szlauderbach, Bartkowiak, Trofimow
17. Szlauderbach, Sadurski, Nowacki, Gryszpiński
18. Miśkowiak, Tonder, Pludra, Bartkowiak
19. Tofimow, Zieliński, Liszka, Żupiński
20. Kopeć-Sobczyński, Wojdyło, Kowalski, Rempała

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1krystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDGaleria TarnoviaTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST