Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Przyjechaliśmy pojechać dobry mecz” – po meczu w Gorzowie

10/08/2014 0:00:00
Redakcja


Grupa Azoty Unia Tarnów
odniosła 11 wygraną w tym sezonie. Po ciekawym spotkaniu Jaskółki pokonały Stal Gorzów 48:42. Najlepiej wśród podopiecznych Marka Cieślaka wypadli Greg Hancock i Krzysztof Buczkowski.

Piotr Paluch (trener Stali Gorzów): Bój był niezwykle emocjonujący. Główną przyczyną porażki było złe wyjście ze startu. Zawodnicy tarnowscy jechali znakomicie indywidualnie. U nas na wysokości zadania stanął Krzysztof Kasprzak. Gubiliśmy punkty i trudno wtedy o wygranie meczu przy tak wyrównanej drużynie, jaką jest Tarnów. Zasłużyli na wygraną.

Marek Cieślak (trener Grupa Azoty Unii Tarnów): Przyjechaliśmy tutaj, żeby pojechać dobry mecz. Nie myśleliśmy o tym czy wygramy, czy przegramy. Mówiłem zawodnikom, że musimy wykorzystać te zawody, bo być może będziemy tu jechali jeszcze raz w tym roku. Może w finale. Chcieliśmy poćwiczyć, znaleźć przełożenia i dopasować motocykle. Nauka dobrze nam poszła.

Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów): Przegraliśmy u siebie. To nie było dobre spotkanie dla mnie. Próbowaliśmy dojść, co było nie tak. Nie miałem prędkości. Czego bym jednak nie robił, to nie było poprawy.

Krzysztof Buczkowski (Grupa Azoty Unia Tarnów): Było w porządku. Wygraliśmy mecz, który cały czas układał się po naszej myśli. Pojechałem dobre zawody. Mniej myślałem o tym, co mnie czeka w Gorzowie, a więcej o tym, żeby nie spóźnić się na samolot, bo jeszcze w niedzielę byłem w Anglii i miałem lot o siódmej rano. To ma dobry skutek, bo przed meczem z Lesznem też byłem w Anglii. Widać, że im więcej jazdy, tym lepiej.

Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów): Gratuluję Unii Tarnów, bo pokazali, że to oni prowadzą w tabeli i mają dobry zespół. W ostatnim wirażu nie wiedziałem, jak wejść w łuk. Trochę porobiły się koleiny. Cieszę się, że szczęśliwie dojechałem. Potraciliśmy punkty na defektach. Będziemy się starali w play-offach poprawić swój wynik.

Piotr Świderski (Stal Gorzów): Zawaliłem mecz i brakowało tych punktów. Dorzuciłem bardzo mało punktów i zawiodłem drużynę.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST