Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Przyjechaliśmy pojechać dobry mecz” – po meczu w Gorzowie

08/10/2014 0:00:00
Redakcja


Grupa Azoty Unia Tarnów
odniosła 11 wygraną w tym sezonie. Po ciekawym spotkaniu Jaskółki pokonały Stal Gorzów 48:42. Najlepiej wśród podopiecznych Marka Cieślaka wypadli Greg Hancock i Krzysztof Buczkowski.

Piotr Paluch (trener Stali Gorzów): Bój był niezwykle emocjonujący. Główną przyczyną porażki było złe wyjście ze startu. Zawodnicy tarnowscy jechali znakomicie indywidualnie. U nas na wysokości zadania stanął Krzysztof Kasprzak. Gubiliśmy punkty i trudno wtedy o wygranie meczu przy tak wyrównanej drużynie, jaką jest Tarnów. Zasłużyli na wygraną.

Marek Cieślak (trener Grupa Azoty Unii Tarnów): Przyjechaliśmy tutaj, żeby pojechać dobry mecz. Nie myśleliśmy o tym czy wygramy, czy przegramy. Mówiłem zawodnikom, że musimy wykorzystać te zawody, bo być może będziemy tu jechali jeszcze raz w tym roku. Może w finale. Chcieliśmy poćwiczyć, znaleźć przełożenia i dopasować motocykle. Nauka dobrze nam poszła.

Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów): Przegraliśmy u siebie. To nie było dobre spotkanie dla mnie. Próbowaliśmy dojść, co było nie tak. Nie miałem prędkości. Czego bym jednak nie robił, to nie było poprawy.

Krzysztof Buczkowski (Grupa Azoty Unia Tarnów): Było w porządku. Wygraliśmy mecz, który cały czas układał się po naszej myśli. Pojechałem dobre zawody. Mniej myślałem o tym, co mnie czeka w Gorzowie, a więcej o tym, żeby nie spóźnić się na samolot, bo jeszcze w niedzielę byłem w Anglii i miałem lot o siódmej rano. To ma dobry skutek, bo przed meczem z Lesznem też byłem w Anglii. Widać, że im więcej jazdy, tym lepiej.

Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów): Gratuluję Unii Tarnów, bo pokazali, że to oni prowadzą w tabeli i mają dobry zespół. W ostatnim wirażu nie wiedziałem, jak wejść w łuk. Trochę porobiły się koleiny. Cieszę się, że szczęśliwie dojechałem. Potraciliśmy punkty na defektach. Będziemy się starali w play-offach poprawić swój wynik.

Piotr Świderski (Stal Gorzów): Zawaliłem mecz i brakowało tych punktów. Dorzuciłem bardzo mało punktów i zawiodłem drużynę.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST