PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Przed nami kolejne zmagania o tytuł IMŚJ

08/10 0:00:00
Redakcja

W sobotę wiele emocji czeka kibiców speedwaya. Oprócz kolejnego turnieju o IME zostanie rozegrany także drugi turniej finałowy o Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów. W Pile bardzo dobrze spisali się Polacy, powiem w tabeli prowadzi Patryk Dudek, drugi jest Kacper Gomólski, a trzeci Andriej Lebiediew.

Tor w Berwick będzie z pewnością zagadką dla wielu zawodników. Miejscowa drużyna stratuje zapleczu angielskiej ekstraklasy i niewielu zawodników miało okazję do jazdy na tym torze. Jako największego faworyta wymienia się Patryka Dudka. Polak prezentuje najrówniejszą i najwyższą formę z całej stawki. Obok niego występują także nazwiska innych Polaków w tym również naszego Kacpra Gomólskiego. Ginger również znajduje się w wysokiej formie. Ponadto poznał on specyfikę brytyjskiego speedwaya startując przez pewien czas w drużynie Swindon Robins. W stawce liczyć się będą z pewnością także Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki. Z zawodników zagranicznych najgroźniejsi powinni być Andriej Lebiediew i Mikkel Michelsen. Zawody w Berwick rozpoczną się o godzinie 20.00.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez