Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Prezentacja żużlowców w Jaskółczym Gnieździe

04/07 21:18:33
Marcin Michoń

W najbliższą sobotę 11 kwietnia na stadionie Miejskim w Mościcach odbędzie się oficjalna prezentacja żużlowców Unii Tarnów. Pojawią się na niej wszyscy zawodnicy, którzy w sezonie 2015 będą reprezentować tarnowskie Jaskółki.

Już od godziny 11:00 do około 12:45 otwarty będzie dla wszystkich Kibiców park maszyn, gdzie będzie można sobie zrobić zdjęcie, wziąć autograf, zobaczyć z bliska motocykl żużlowy, czy po prostu porozmawiać z zawodnikami Unii Tarnów.

Po godzinie 12:45 rozpocznie się oficjalna prezentacja, a zawodnicy pojawią się na murawie stadionu. Dla Kibiców zaś otwarta będzie cała trybuna główna. Po prezentacji planowane jest wykonanie na murawie grupowego zdjęcia zawodników ze wszystkimi chętnymi Kibicami.

Cała impreza potrwa do około 14:00, ponieważ po południu tarnowscy żużlowcy mają zaplanowany trening przed inauguracyjnym meczem z MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów. Dla wszystkich, którzy będą chcieli zobaczyć trening żużlowców Unii Tarnów udostępniony będzie pierwszy łuk.

Podczas prezentacji Unii Tarnów pojawią się również podopieczni Mirosława Cierniaka z UKS Jaskółki, którzy zaprezentują swoje motocykle do miniżużla.

Ponadto dla najmłodszych Kibiców przygotowane zostało mini miasteczko z dmuchanym zamkiem. Dodatkowo na stadionie będą funkcjonować stoiska ze słodyczami i małą gastronomią. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy w sobotę od 11:00 na stadion w Mościcach.

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

eska

Wykonanie strony Internetowej z przez