Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Pracowita sobota przed Jaskółkami

06/27/2015 11:22:36
Przemysław Frączek

Wczorajszy mecz przeszedł już do historii. Dziś nowy dzień i nasi zawodnicy mają kolejne zawody. Oto jak będzie się prezentować sobota:

Leon Madsen i Kenneth Bjerre udali się dziś do Rygi gdzie walczyć będą w półfinale eliminacji do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Obaj mają spore nadzieje związane z tymi zawodami. O awans nie będzie jednak łatwo, bowiem w Rydze wystartują tacy zawodnicy jak Peter Kildemand, Maksim Bogdanov, Antonio Lindbaeck i wielu innych klasowych jeźdźców. Awans wywalczy 7 najlepszych zawodników. Zawody rozpoczną się o godzinie 18.00

Lista startowa:
1. Peter Ljung (Szwecja)
2. Andrzej Lebiediew (Łotwa)
3. Ricky Wells (USA)
4. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
5. Andriej Karpow (Ukraina)
6. Mirosław Jabłoński (Polska)
7. Dakota North (Australia)
8. Kenneth Bjerre (Dania)
9. Kjastas Puodżuks (Łotwa)
10. Aleksandr Łoktajew (Ukraina)
11. Peter Kildemand (Dania)
12. Linus Sundstroem (Szwecja)
13. Kevin Woelbert (Niemcy)
14. Maksim Bogdanow (Łotwa)
15. Karol Baran (Polska)
16. Leon Madsen (Dania)

17. Eduard Krcmar (Czechy)1
18. Kauko Nieminen (Finlandia)

W eliminacjach do przyszłorocznego Grnad Prix wystartuje także Martin Vaculik. Słowak jednak musiał udać się w przeciwnym kierunku, do włoskiego Terrenzano. Obsada tego turnieju wydaje się jeszcze mocniejsza, bowiem Martinowi przyjdzie rywalizować z braćmi Pawlickimi, Michaelem Jepsenem Jensenem czy Fredrikiem Lindgrenem. Zawody te dadzą z pewnością odpowiedź czy Martinowi uda się wyjść z małego kryzysu, który spowodował nieco słabszą postawę w ostatnich zawodach. Początek o godzinie 20.00

Lista startowa:
1. Jurica Pavlic (Chorwacja)

  1. Vaclav Milik (Czechy)
  2. Fredrik Lindgren (Szwecja)
  3. Przemysław Pawlicki (Polska)
  4. Nicolas Covatti (Włochy)
  5. Chris Harris (Wielka Brytania)
  6. Max Fricke (Australia)
  7. Michael Jepsen Jensen (Dania)
  8. Martin Vaculik (Słowacja)
  9. Piotr Pawlicki (Polska)
  10. Kim Nilsson (Szwecja)
  11. Tobias Kroner (Niemcy)
  12. Kacper Gomólski (Polska)
  13. Martin Smoliński (Niemcy)
  14. Jesper Monberg (Dania)
  15. Sam Masters (Australia)

R1. David Bellego (Francja)
R2. Justin Sedgmen (Australia)

Pracowitą sobotę będzie miał także Ernest Koza. Nasz junior wystartuje w półfinale Indywidualnych Mitrzostw Świata Juniorów. W zawodach weźmie udział także zawodnik, który niedawno podpisał kontrakt z Jaskółkami – Wiktor Kułakov. Gospodarzem turnieju będzie francuskie Macon. Zmagania rozpoczną się o godzinie 21.00

Lista startowa:
1. Ziga Kovacic (Słowenia)
2. Dimitri Berge (Francja)
3. Damian Dróżdż (Polska)
4. Nicolas Vicentin (Włochy)
5. Wiktor Kułakow (Rosja)
6. Adam Ellis (Wielka Brytania)
7. Zdenek Holub (Czechy)
8. Julien Cayre (Francja)
9. Ernest Koza (Polska)
10. Steven Mauer (Niemcy)
11. Erik Riss (Niemcy)
12. Arsłan Fajzulin (Rosja)
13. Jewgienij Kostygow (Łotwa)
14. Michele Paco Castagna (Włochy)
15. Ondrej Smetana (Czechy)
16. Kamil Wieczorek (Polska)

17. Jordan Dubernard (Francja)
18. John Bernard (Francja)

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST