PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Pozostałe Jaskółki bez awansu – relacja z pozostałych ćwierćfinałów

05/16 0:00:00
Redakcja

Nie udał się start Jakubowi Jamrogowi w opolskim ćwierćfinale. Zawodnik Jaskółek pomimo dwóch biegowych triumfów w pozostałych biegach spisywał się słabo, a siedmiopunktowa zdobycz pozwoliła na zajęcie jedynie dziesiątego miejsca.

W zawodach triumfował Zbigniew Suchecki przed Damianem Balińskim i Marcinem Rempałą, co jest sporym zaskoczeniem całych zawodów. Ponadto w półfinale w Krośnie zobaczymy Tobiasza Musielaka, Piotra Świderskiego, Krzysztofa Jabłońskiego, Mateusza Szczepaniaka i Daniela Pytela, a rezerwowym będzie Łukasz Jankowski.

Wyniki:
1. Zbigniew Suchecki 12 (3,3,3,w,3)
2. Damian Baliński 11 (1,3,3,3,1)
3. Marcin Rempała 11 (3,1,1,3,3)
4. Tobiasz Musielak 10 (2,3,0,3,2)
5. Piotr Świderski 10 (w,2,3,2,3)
6. Krzysztof Jabłoński – 10 (3,1,2,2,2)
7. Mateusz Szczepaniak 10 (2,2,2,2,2)
8. Daniel Pytel 9 (3,2,2,1,1)
————————————————-
9. Łukasz Jankowski 8 (d,d,3,2,3)
————————————————-
10. Jakub Jamróg (0,3,1,3,w)
11. Stanisław Burza 7 (2,2,2,1,0)
12. Mariusz Fierlej 4 (1,1,1,1,-)
13. Michał Mitko 3 (1,1,0,t,1)
14. Rafał Konopka 2 (0,0,2)
15. Łukasz Sówka 2 (2,0,-,-,-)
16. Kacper Woryna 1 (0,0,1,0,0)
17. Michał Łopaczewski 2 (1,0,d,1,0)
18. Artur Czaja 0 (d,w)

Bieg po biegu:
1. Rempała, Burza, Łopaczewski, Woryna
2. Jabłoński, Fierlej, Szczepaniak, Jankowski (d1)
3. Pytel, Musielak, Baliński, Jamróg
4. Suchecki, Sówka, Mitko, Świderski (w/u)
5. Musielak, Burza, Jabłoński, Sówka
6. Suchecki, Pytel, Fierlej, Łopaczewski
7. Baliński, Świderski, Rempała, Jankowski (d3)
8. Jamróg, Szczepaniak, Mitko, Woryna
9. Baliński, Burza, Fierlej, Mitko
10. Świderski, Jabłoński, Jamróg, Łopaczewski (w/u)
11. Suchecki, Szczepaniak, Rempała, Musielak
12. Jankowski, Pytel, Woryna, Konopka
13. Jamróg, Jankowski, Burza, Suchecki (w/u)
14. Baliński, Szczepaniak, Łopaczewski, Czaja (d3)
15. Rempała, Jabłoński, Pytel, Konopka, Mitko (t)
16. Musielak, Świderski, Fierlej, Woryna
17. Świderski, Szczepaniak, Pytel, Burza
18. Jankowski, Musielak, Mitko, Łopaczewski
19. Rempała, Konopka, Czaja (w/u), Jamróg (w/u)
20. Suchecki, Jabłoński, Baliński, Woryna

W zawodach w Pile rezerwowym był Mateusz Borowicz, który w jednym starcie zanotował defekt. Ćwierćfinał wygrał Adrian Miedziński, przed Sebastianem Ułamkiem i Mirosławem Jabłońskim. D dalszej rywalizacji awansowali także Rafał Okoniewski, Patryk Dudek, Michał Sczepaniak, Adam Skórnicki i Piotr Protasiewcz, a rezerwowym będzie Mikołaj Curyło.

1. Adrian Miedziński 14 (2,3,3,3,3)
2. Sebastian Ułamek 12 (2,3,2,3,2)
3. Mirosław Jabłoński 11 (3,1,2,3,2)
4. Rafał Okoniewski 10 (1,2,3,2,2)
5. Patryk Dudek 10 (2,2,3,2,1)
6. Michał Szczepaniak 10 (2,1,2,2,3)
7. Adam Skórnicki 9 (3,2,0,1,3)
8. Piotr Protasiewicz 8+3 (0,w,3,2,3)
————————————————
9. Mikołaj Curyło 8+2 (1,3,1,1,2)
————————————————
10. Oskar Fajfer 7 (3,3,0,u,1)
11. Paweł Przedpełski 7 (1,1,1,3,1)
12. Adam Strzelec 4 (3,w,1,d,-)
13. Krzysztof Pecyna 3 (0,2,0,1,d)
14. Ronnie Jamroży 3 (d,1,2,d,-)
15. Piotr Dziatkowiak 2 (1,0,0,1,0)
16. Adrian Szewczykowski 1 (0,d,1,d,d)
17. Marcin Wawrzyniak 0 (0)
18. Mateusz Borowicz 0(d)

Bieg po biegu:
1. Skórnicki, Szczepaniak, Dziatkowiak, Pecyna
2. Strzelec, Dudek, Curyło, Protasiewicz
3. Jabłoński, Miedziński, Przedpełski, Jamroży (d/start)
4. Fajfer, Ułamek, Okoniewski, Szewczykowski
5. Ułamek, Dudek, Jabłoński, Dziatkowiak
6. Miedziński, Okoniewski, Szczepaniak, Protasiewicz (w/su)
7. Fajfer, Pecyna, Jamroży, Strzelec (w/u)
8. Curyło, Skórnicki, Przedpełski, Szewczykowski (d)
9. Protasiewicz, Jamroży, Szewczykowski, Dziatkowiak
10. Dudek, Szczepaniak, Przedpełski, Fajfer
11. Okoniewski, Jabłoński, Curyło, Pecyna
12. Miedziński, Ułamek, Strzelec, Skórnicki
13. Przedpełski, Okoniewski, Dziatkowiak, Strzelec (d/start)
14. Ułamek, Szczepaniak, Curyło, Jamroży (d/4)
15. Miedziński, Dudek, Pecyna, Szewczykowski (d/3)
16. Jabłoński, Protasiewicz, Skórnicki, Fafer (u/4)
17. Miedziński, Curyło, Fajfer, Dziatkowiak
18. Szczepaniak, Jabłoński, Borowicz (d), Szewczykowski (d)
19. Protasiewicz, Ułamek, Przedpełski, Pecyna (d/start)
20. Skórnicki, Okoniewski, Dudek, Wawrzyniak

Bieg dodatkowy o 8. miejsce:
21. Protasiewicz, Curyło

Nie powiódł się start w ćwierćfinałach także Kacprowi Gomólskiemu, który był dopiero 12 w Grudziądzu.

Zawody wygrał wychowanek miejscowego klubu – Artur Mroczka, przed Przemysławem Pawlickim i reprezentującym GKM Nobertem Kościuchem. Do półfinału awansowali ponadto Krystian Pieszczek, Grzegorz Walasek, Krzysztof Buczkowski, Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik, a rezerwowym będzie Tomasz Chrzanowski. Zawodnik Jaskółek poza pierwszym biegiem, gdzie zajął drugie miejsce w kolejnych spisał się poniżej oczekiwań.

Wyniki:
1. Artur Mroczka (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 12 (3,2,3,3,1)
2. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) 12 (2,3,2,3,2)
3. Norbert Kościuch (GKM Grudziądz) 12 (2,2,3,2,3)
4. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 11 (2,1,2,3,3)
5. Grzegorz Walasek (PGE Marma Rzeszów) 10 (3,0,3,1,3)
6. Krzysztof Buczkowski (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz) 10 (3,3,2,w,2)
7. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) 9 (0,3,2,2,2)
8. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) 9 (1,2,1,2,3)
——————————————-
9. Tomasz Chrzanowski (GKM Grudziądz) 6+3 (0,2,1,3,0)
——————————————-
10. Emil Pulczyński (Unibax Toruń) 6+2 (1,1,3,1,d)
11. Marcin Jędrzejewski (Kolejarz Opole) 5 (1,1,1,2,0)
12. Kacper Gomólski (Unia Tarnów) 4 (2,0,1,d,1)
13. Szymon Woźniak (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz) 4 (1,1,0,1,1)
14. Robert Kościecha (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz) 3 (0,3,0,0,0)
15. Wojciech Lisiecki (Lechma Start Gniezno 3 (3,u/-,-,-,-)
16. Adrian Gomólski (Stal Gorzów) 2 (0,2)
17. Kamil Pulczyński (Unibax Toruń) 2 (0,0,0,1,1)
18. Marcin Bubel (Orzeł Łódź) 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Walasek, Kościuch, Zmarzlik, Chrzanowski
2. Mroczka, Pieszczek, E. Pulczyński, K. Pulczyński
3. Buczkowski, Prz. Pawlicki, Woźniak, Pi. Pawlicki
4. Lisiecki, K. Gomólski, Jędrzejewski, Kościecha
5. Pi. Pawlicki, Kościuch, E. Pulczyński, K. Gomólski
6. Buczkowski, Zmarzlik, Pieszczek, Lisiecki (u/-)
7. Kościecha, Chrzanowski, Woźniak, K. Pulczyński
8. Prz. Pawlicki, Mroczka, Jędrzejewski, Walasek
9. Kościuch, Pieszczek, Jędrzejewski, Woźniak
10. E. Pulczyński, Prz. Pawlicki, Zmarzlik, Kościecha
11. Mroczka, Pi. Pawlicki, Chrzanowski, A. Gomólski
12. Walasek, Buczkowski, K. Gomólski, K. Pulczyński
13. Prz. Pawlicki, Kościuch, K. Pulczyński, Bubel
14. Mroczka, Zmarzlik, Woźniak, K. Gomólski (d4)
15. Chrzanowski, Jędrzejewski, E. Pulczyński, Buczkowski (w/u)
16. Pieszczek, Pi. Pawlicki, Walasek, Kościecha
17. Kościuch, Buczkowski, Mroczka, Kościecha
18. Zmarzlik, Pi. Pawlicki, K. Pulczyński, Jędrzejewski
19. Pieszczek, Prz. Pawlicki, K. Gomólski, Chrzanowski
20. Walasek, A. Gomólski, Woźniak, E. Pulczyński (d4)

Bieg dodatkowy o 9. miejsce:
21. Chrzanowski, E. Pulczyński

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez