Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Potrzebujemy teraz wsparcia naszych kibiców! – Maciej Janowski

30/05/2013 0:00:00
Redakcja

Już w niedzielę tarnowskie Jaskółki będą chciały powetować sobie porażkę w ostatniej kolejce w Zielonej Górze.

W Zielonej Górze z bardzo dobrej strony po raz kolejny pokazał się Maciej Janowski. – Szkoda porażki o tak dużych rozmiarach. Nie wszyscy w naszym zespole byli w pełni sił. To też odbiło się na wyniku niedzielnych zawodów. Każdy starał się jak mógł, ale drużyna z Zielonej Góry na własnym torze jest niesamowicie mocna – oznajmił.

Początek sezonu dla wszystkich tarnowskich zawodników jest ciężki. – Za nami kilka spotkań. Widać, że jest nad czym pracować. Szkoda, że Leon Madsen ma kłopoty ze zdrowiem. Widać jak bardzo chciałby wrócić do jazdy i pomagać nam w odnoszeniu zwycięstw. Każdy z nas ma większe bądź mniejsze kłopoty ze sprzętem. To nie jest tak, że nagle nie ma się formy. W żużlu dobrze przygotowane i szybkie motocykle, to już spora część sukcesu. Jesteśmy naprawdę solidną ekipą i wiem, że możemy w tym roku jeszcze pokazać na co nas stać –dodał.

Magic ocenił szansę Unii Tarnów w potyczce z zespołem z Myszką Miki na plastronie. Żużlowiec Jaskółek prosi także o wsparcie kibiców. – Nie trzeba nikomu mówić jak ciężkie będzie to spotkanie. W Zielonej Górze przegraliśmy różnicą aż osiemnastu punktów. Taką przewagę ciężko jest odrobić. Zdajemy sobie sprawę, że każdy punkt jest na wagę złota. Nie pamiętam tak wyrównanej ligi jak teraz. Między strefą spadkową a play-off są znikome różnice. My zrobimy wszystko, aby odrobić stratę, ale trzeba być także obiektywnym. W składzie zielonogórzan są znakomici zawodnicy i każda para może wygrywać pojedyncze wyścigi. My chcemy się skupić na walce o dwa punkty. Stać nas na zwycięstwo. Na pewno brak Leona Madsena jest dla nas znowu bolesną stratą, ale myślę, że Patrick Hougaard godnie go zastąpi i wspólnie będziemy świętować zwycięstwo. Potrzebujemy teraz wsparcia Naszych kibiców. Do zobaczenia w niedzielę w Tarnowie! –zakończył Maciej Janowski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST