Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Pomeczowe wypowiedzi

14/04/2013 0:00:00
Redakcja

Po zawodach w Lesznie zawodnicy zagraniczni obu ekip w rozmowie dla portalu SportoweFakty.pl powiedzieli kilka słów o rozegranych zawodach. Zadowoleni ze swojej postawy mogli być zarówno Martin Vaculik jak i debiutujący z Jaskółką na plastronie Artiom Łaguta. Obaj mają nadzieję, na jeszcze lepszy wynik w czwartek w Tarnowie.

Artiom Łaguta (Unia Tarnów): Jestem niezwykle zadowolony ze swojej postawy. Duże słowa uznania dla moich mechaników, którzy bardzo dobrze przygotowali moje motocykle. Strasznie się cieszę, że nasz zespół odniósł dzisiaj zwycięstwo. Mam nadzieję, że podobnie będzie w czwartek na torze w Tarnowie. Zrobię wszystko, żeby dołożyć swoją cegiełkę do wyniku drużyny i spełnić pokładane we mnie nadzieję.

Martin Vaculik (Unia Tarnów): Mimo że nie mieliśmy w tym roku zbyt wiele jazdy, nasz dzisiejszy występ oceniam bardzo pozytywnie. Z Leonem Madsenem w parze, podobnie jak w roku ubiegłym, czułem się świetnie. Odjechałem o wiele lepsze zawody, niż podczas Grand Prix w Nowej Zelandii. Potrzebuję jeszcze jednak kilku treningów, by przetestować silniki oraz ustawienia motocykli.

Kenneth Bjerre (FOGO Unia Leszno): Nie jestem zadowolony ze swojej postawy. Podczas sobotniego treningu motocykle spisywały się dobrze i byłem optymistycznie nastawiony do dzisiejszego pojedynku. Sprzęt jednak zawiódł i czeka mnie przy nim sporo pracy. Mimo porażki, do Tarnowa udajemy się w dobrych nastrojach. To będzie inny tor, inny dzień i mam nadzieję, także inny wynik.

Mikkel Michelsen (FOGO Unia Leszno): Jestem zawiedziony swoją postawą. Nie mogłem wyjechać dobrze ze startu, a na dystansie mój motocykl był po prostu wolny. Nie pokazałem w tym spotkaniu pełni swoich możliwości. Zdaję sobie sprawę, że mogę się nie znaleźć w składzie na czwartkowy pojedynek w Tarnowie. Zrobię jednak wszystko, by poprawić swoje wyniki.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST