Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Pokazaliśmy, że stać nas na przygotowanie imprez tego formatu”

15/10/2013 0:00:00
Redakcja

Pomimo, że finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Tarnowie odbył się ponad tydzień temu to do Klubu w dalszym ciągu napływają pozytywne opinie od Kibiców odnośnie tej imprezy.

Zadowolenia z przebiegu zawodów nie kryje również prezes Klubu Łukasz Sady. Uważa, że tarnowski finał mógł się podobać, a zawodnicy z Jaskółką na plastronie odnieśli niewątpliwy sukces zdobywając złoty i brązowy medal. – Powiem nieskromnie, że dawno nie było na stadionie w Mościcach tak udanej imprezy żużlowej. Sukces sportowy jest niepodważalny, tarnowscy zawodnicy powiększyli tegoroczną zdobycz medalową, a same zawody przyniosły mnóstwo emocji, dramaturgii nie brakowało chyba w żadnym biegu – powiedział.

Łukasz Sady jest zadowolony z organizacji finału Indywidualnych Mistrzostw Polski. – Twierdzę, że odnieśliśmy także sukces organizacyjny. Chociaż do ideału było daleko, o ile takowy można osiągnąć, to dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się przygotować atrakcyjne zawody, nikomu nie brakowało także wrażeń poza sportowych – licznie odwiedzane były stoiska z atrakcjami dla kibiców, stoiska handlowo-gastronomiczne, udało nam się przygotować również ciekawą oprawę zawodów, z atrakcyjną prezentacją oraz zakończeniem, na które złożył się pokaz sztucznych ogni oraz pokazy quadów i samochodów rajdowych – powiedział.

Prezes Unii Tarnów dziękuje Głównemu PartnerowiGrupie Azoty S.A.  – Takich zawodów nie udałoby się zorganizować bez Głównego Partnera – Grupy Azoty S.A. W tym miejscu słowa uznania i podziękowania za osobiste zaangażowanie należą się w szczególności członkowi Zarządu Grupy Azoty – Panu Arturowi Kopciowi oraz dyrektor działu PR – Pani Elżbiecie Łabno. Dziękuję również wszystkim reklamodawcom oraz pracownikom Spółki Żużlowej. To także ich sukces! – zakończył Łukasz Sady.

Na temat tarnowskiego finału wypowiedział się także członek Zarządu Grupy AzotyArtur Kopeć, który także jest zadowolony z przygotowania zawodów. – Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu okazał się dla nas wyjątkowo udany. Z jednej strony sukces sportowy zawodników, których partnerem jest Grupa Azoty, z drugiej strony sukces organizacyjny. Pokazaliśmy, że stać nas na przygotowanie imprez tego formatu. Dużo ciepłych i miłych komentarzy skierowano pod adresem Unii Tarnów od władz polskiego speedwaya w tym dniu. Jestem pełen uznania i jestem winien podziękowanie wszystkim tym, którzy czynnie przyczynili się do tego wspaniałego żużlowego święta. Dziękuję przede wszystkim Prezesowi Unii Tarnów Panu Łukaszowi Sady, który poświecił wiele czasu i energii w tych ostatnich tygodniach. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli cieszyć się z organizacji podobnych imprez, w co głęboko wierzę, promując Grupę Azoty, miasto i region, fundując tym samym niezapomniane chwile emocji naszym wspaniałym kibicom – powiedział Artur Kopeć.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST