Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Piotr Pióro – „Zrobić wszystko na 200%”

11/11/2021 17:13:47
Redakcja

Piotr Pióro w obecnym okienku transferowym związał się kontraktem z Unią Tarnów na starty w 2. Lidze Żużlowej w sezonie 2022.

Wychowanek Unii Tarnów wraca do macierzystej drużyny po kilku latach. – Witam serdecznie wszystkich Kibiców i mój nowy klub po pięcioletniej przerwie. Jestem wychowankiem Jaskółek, chociaż nigdy nie było mi dane reprezentować tych barw. Cieszę się, że będę mógł reprezentować Unię Tarnów w nadchodzącym sezonie – powiedział na wstępie Piotr Pióro.

Mimo ofert z innych ośrodków zawodnik zdecydował się na starty z Jaskółką na plastronie. – Tarnów był dla mnie zawsze ważny i mimo, że miałem propozycje z innych klubów zdecydowałem się jeździć tutaj. To przecież mój macierzysty klub, który chwilowo nie jest w najlepszej formie, ale to samo pewnie by można powiedzieć o mnie. Jest we mnie wiara, że wszystko co nie najlepsze to już za nami. Wejście w wiek seniora było dla mnie bardzo trudne. Kontuzja i mało jazdy w meczach ligowych złożyły się na podjęcie decyzji o jeździe w drugiej lidze, a ja chcę po prostu się ścigać – zakomunikował.

Młody żużlowiec zdradził jak przygotowuje się do sezonu. – Do każdego sezonu przygotowuję się według sprawdzonego schematu pod względem fizycznym. Mam również wspaniałego trenera mentalnego, z którym mam jeszcze trochę do przepracowania. Motory składam sobie sam, więc czeka mnie sporo siedzenia w warsztacie – powiedział.

Zawodnik przyznał, że jazda w macierzystym klubie jest dla niego motywacją, tym bardziej, że tarnowscy Kibice chętnie w składzie widzieliby więcej wychowanków. – Bardzo cieszę się, że Kibice mają takie podejście, aby klub stanowili wychowankowie. Myślę, że dla mnie będzie to dodatkowa motywacja, aby zrobić wszystko na 200% – oznajmił.

Na koniec wychowanek Jaskółek skierował kilak słów do tarnowskich Kibiców. – Chciałbym przekazać Kibicom, aby nie skreślali mnie już na samym początku. Będę robił co w mojej mocy, żeby razem z drużyna zdobywać jak najlepsze wyniki oraz cieszyć kibiców moją jazdą. Wspierajmy się, wszyscy mamy jeden cel, żeby żużel w Tarnowie przetrwał i wrócił na najwyższy poziom – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST