Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Piotr Pióro – “Zrobić wszystko na 200%”

11/11/2021 17:13:47
Redakcja

Piotr Pióro w obecnym okienku transferowym związał się kontraktem z Unią Tarnów na starty w 2. Lidze Żużlowej w sezonie 2022.

Wychowanek Unii Tarnów wraca do macierzystej drużyny po kilku latach. – Witam serdecznie wszystkich Kibiców i mój nowy klub po pięcioletniej przerwie. Jestem wychowankiem Jaskółek, chociaż nigdy nie było mi dane reprezentować tych barw. Cieszę się, że będę mógł reprezentować Unię Tarnów w nadchodzącym sezonie – powiedział na wstępie Piotr Pióro.

Mimo ofert z innych ośrodków zawodnik zdecydował się na starty z Jaskółką na plastronie. – Tarnów był dla mnie zawsze ważny i mimo, że miałem propozycje z innych klubów zdecydowałem się jeździć tutaj. To przecież mój macierzysty klub, który chwilowo nie jest w najlepszej formie, ale to samo pewnie by można powiedzieć o mnie. Jest we mnie wiara, że wszystko co nie najlepsze to już za nami. Wejście w wiek seniora było dla mnie bardzo trudne. Kontuzja i mało jazdy w meczach ligowych złożyły się na podjęcie decyzji o jeździe w drugiej lidze, a ja chcę po prostu się ścigać – zakomunikował.

Młody żużlowiec zdradził jak przygotowuje się do sezonu. – Do każdego sezonu przygotowuję się według sprawdzonego schematu pod względem fizycznym. Mam również wspaniałego trenera mentalnego, z którym mam jeszcze trochę do przepracowania. Motory składam sobie sam, więc czeka mnie sporo siedzenia w warsztacie – powiedział.

Zawodnik przyznał, że jazda w macierzystym klubie jest dla niego motywacją, tym bardziej, że tarnowscy Kibice chętnie w składzie widzieliby więcej wychowanków. – Bardzo cieszę się, że Kibice mają takie podejście, aby klub stanowili wychowankowie. Myślę, że dla mnie będzie to dodatkowa motywacja, aby zrobić wszystko na 200% – oznajmił.

Na koniec wychowanek Jaskółek skierował kilak słów do tarnowskich Kibiców. – Chciałbym przekazać Kibicom, aby nie skreślali mnie już na samym początku. Będę robił co w mojej mocy, żeby razem z drużyna zdobywać jak najlepsze wyniki oraz cieszyć kibiców moją jazdą. Wspierajmy się, wszyscy mamy jeden cel, żeby żużel w Tarnowie przetrwał i wrócił na najwyższy poziom – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST