Grupa Azoty Unia Tarnów w pierwszym meczu zmierzy się na własnym torze z drużyną z Zielonej Góry. Spotkanie zaplanowano na 6 kwietnia.
Pełny terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2018 (bez terminów rezerwowych).
I RUNDA
6 kwietnia (piątek)
Grupa Azoty Unia Tarnów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
7 kwietnia (sobota)
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno
8 kwietnia (niedziela)
MrGarden GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa
Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski – Get Well Toruń
II RUNDA
13 kwietnia
Włókniarz Częstochowa – Grupa Azoty Unia Tarnów
14 kwietnia
Get Well Toruń – Betard Sparta Wrocław
15 kwietnia
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – MrGarden GKM Grudziądz
Fogo Unia Leszno – Cash Broker Stal Gorzów
III RUNDA
21 kwietnia
MrGarden GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno
22 kwietnia
Grupa Azoty Unia Tarnów – Get Well Toruń
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Cash Broker Stal Gorzów
IV RUNDA
27 kwietnia
Fogo Unia Leszno – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
29 kwietnia
Cash Broker Stal Gorzów – Grupa Azoty Unia Tarnów
Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
Get Well Toruń – MrGarden GKM Grudziądz
V RUNDA
4 maja
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń
6 maja
Fogo Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa
Grupa Azoty Unia Tarnów – Betard Sparta Wrocław
MrGarden GKM Grudziądz – Cash Broker Stal Gorzów
VI RUNDA
18 maja
Get Well Toruń – Fogo Unia Leszno
20 maja
Grupa Azoty Unia Tarnów – MrGarden GKM Grudziądz
Betard Sparta Wrocław – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Cash Broker Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa
VII RUNDA
27 maja
Włókniarz Częstochowa – Get Well Toruń
Fogo Unia Leszno – Grupa Azoty Unia Tarnów
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Cash Broker Stal Gorzów
MrGarden GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
VIII RUNDA
10 czerwca
Cash Broker Stal Gorzów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Betard Sparta Wrocław – MrGarden GKM Grudziądz
Grupa Azoty Unia Tarnów – Fogo Unia Leszno
Get Well Toruń – Włókniarz Częstochowa
IX RUNDA
17 czerwca
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno – Get Well Toruń
Włókniarz Częstochowa – Cash Broker Stal Gorzów
MrGarden GKM Grudziądz – Grupa Azoty Unia Tarnów
X RUNDA
1 lipca
Cash Broker Stal Gorzów – MrGarden GKM Grudziądz
Betard Sparta Wrocław – Grupa Azoty Unia Tarnów
Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
Get Well Toruń – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
XI RUNDA
29 lipca
Betard Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno
Grupa Azoty Unia Tarnów – Cash Broker Stal Gorzów
MrGarden GKM Grudziądz – Get Well Toruń
XII RUNDA
12 sierpnia
Cash Broker Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno – MrGarden GKM Grudziądz
Włókniarz Częstochowa – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Get Well Toruń – Grupa Azoty Unia Tarnów
XIII RUNDA
27 lipca
Cash Broker Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
19 sierpnia
Grupa Azoty Unia Tarnów – Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Get Well Toruń
MrGarden GKM Grudziądz – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
XIV RUNDA
26 sierpnia
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Grupa Azoty Unia Tarnów
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
Włókniarz Częstochowa – MrGarden GKM Grudziądz
Get Well Toruń – Cash Broker Stal Gorzów
I RUNDA FINAŁOWA
2 września
II RUNDA FINAŁOWA
9 września
III RUNDA FINAŁOWA
16 września
IV RUNDA FINAŁOWA
23 września
I MECZ BARAŻOWY
30 września
II MECZ BARAŻOWY
7 października