Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Pechowy występ Rolnickiego w Zielonej Górze

10/07/2015 18:54:10
Redakcja

Wysoką dyspozycję podczas Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Zielonej Górze potwierdził Maksym Drabik. Zawodnik Betardu Sparty okazał się najlepszy wyprzedzając m.in. Rafała Karczmarza i Bartosza Smektałę.

Dziewiąte miejsce z dorobkiem siedmiu punktów zajął Patryk Rolnicki. Junior Unii Tarnów może mówić o sporym pechu, bo w dwóch biegach był wykluczany za dotknięcie taśmy.

Punktacja indywidualna:
1.
Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 14 (2,3,3,3,3)
2.
Rafał Karczmarz (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) – 12 (3,2,3,3,1)
3.
Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 11 (3,3,1,1,3)
4.
Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 11 (2,2,3,3,1)
5.
Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) – 11 (2,3,2,2,2)
6.
Norbert Krakowiak (MDM Komputery ŻKS Ostrovia) – 10 (1,2,2,2,3)
7.
Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) – 9 (3,1,2,0,3)
8.
Daniel Kaczmarek (Speedway Instal Wanda Kraków) – 8 (3,2,0,1,2)
9. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 7 (1,t,3,3,t)
10.
Sebastian Niedźwiedź (Orzeł Łódź) – 6 (0,3,1,w,2)
11.
Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) – 5 (2,0,1,0,2)
12.
Bartosz Hassa (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) – 4 (0,1,2,1,0)
13.
Oskar Bober (Motor Lublin) – 4 (0,1,1,1,1)
14.
Arkadiusz Potoniec (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 3 (0,1,0,2,w)
15. Kamil Nowacki (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) – 3 (1,u,0,2,0)
16.
Mateusz Burzyński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 1 (1,0,0,0,u/-)
17.
Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) – 1 (1)
18.
Michał Gruchalski (Włókniarz Częstochowa) – 0 (0,0)

Bieg po biegu:
1.
Rempała, Chmiel, Nowacki, Hassa
2.
Kaczmarek, Woryna, Krakowiak, Potoniec
3.
Smektała, Drabik, Rolnicki, Niedźwiedź
4.
Karczmarz, Zgardziński, Burzyński, Bober
5.
Woryna, Karczmarz, Rempała, Gruchalski (Rolnicki – t)
6.
Niedźwiedź, Kaczmarek, Bober, Chmiel
7.
Smektała, Krakowiak, Hassa, Burzyński
8.
Drabik, Zgardziński, Potoniec, Nowacki (u)
9.
Zgardziński, Rempała, Smektała, Kaczmarek
10.
Drabik, Woryna, Chmiel, Burzyński
11.
Rolnicki, Hassa, Bober, Potoniec
12.
Karczmarz, Krakowiak, Niedźwiedź, Nowacki
13.
Drabik, Krakowiak, Bober, Rempała
14.
Karczmarz, Potoniec, Smektała, Chmiel
15. Zgardziński, Woryna, Hassa, Niedźwiedź (u/w)
16.
Rolnicki, Nowacki, Kaczmarek, Burzyński
17.
Rempała, Niedźwiedź, Wieczorek, Potoniec (u/w) (Burzyński – u/-)
18.
Krakowiak, Chmiel, Zgardziński, Gruchalski (Rolnicki – t)
19.
Drabik, Kaczmarek, Karczmarz, Hassa
20.
Smektała, Woryna, Bober, Nowacki

Bieg o 3. miejsce w ZKJ:
Zgardziński, Smektała

Wyniki za: SportoweFakty.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 


Muszynianka

Powiat Tarnowski

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST