Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Patryk Rolnicki: „To były moje ostatnie zawody w sezonie”

16/10/2018 10:06:30
Redakcja

Trzecie miejsce drużynowo i trzecie miejsce indywidualnie zajął Patryk Rolnicki w II Memoriale Ś.P. Krystiana Rempały. Nasz zawodnik jest zadowolony z tego wyniku – Mogę być zadowolony z zawodów. Miejsce na podium to zawsze jest jakaś satysfakcja. Trochę byłem w szoku, że pojechałem w tym biegu indywidualnym. Zdobyłem 11 punktów, ale okazało się, że wystarczyło. Zająłem tam trzecie miejsce, więc jest dobrze – podsumował zawody Patryk.

Młodzieżowiec zdradził, że nie weźmie już udziału w żadnych zawodach w tym sezonie – To na pewno były moje ostatnie zawody w tym sezonie. Przejdę jeszcze może jeden lub dwa treningi. Czuję już to zmęczenie po sezonie – wyjaśnił.

Patryk podkreśla, że złoty medal DMPJ w Gorzowie był możliwy dzięki równej jeździe całej drużyny – W Gorzowie od początku dobrze dopasowaliśmy się do toru. Mateusz bardzo fajnie jechał. Mi także jeździło się bardzo dobrze. Dawid Rempała po dwóch słabszych biegach też się zrehabilitował i to dało nam upragnione złoto – powiedział.

Biorąc pod uwagę cały sezon, Patryk przyznał, że miał względem siebie większe oczekiwania – Patrząc ogólnie na cały sezon to nie jestem zadowolony. Biorąc pod uwagę to, że jeżdżę tutaj już 4 lata powinienem osiągnąć dużo więcej. Cały czas jednak bardzo się staram. Mam nadzieję, że przyszły sezon, który będzie dla mnie ostatnim w gronie juniorów, wyjdzie mi już tak naprawdę dobrze. Jak będzie to czas pokaże – dodał Rolnicki.

Temat swojej przyszłości w lidze polskiej podsumował bardzo krótko – Dowiemy się w listopadzie – zakończył Patryk Rolnicki.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST