PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Patrick Hougaard ze wstrząśnieniem mózgu

06/11 0:00:00
Redakcja

Bardzo pechowo zakończył się wczorajszy występ Patricka Hougaarda w meczu brytyjskiej Elite League. W czwartym biegu spotkania Belle Vue Aces z Peterborough Panthers zawodnik Jaskółek zaliczył upadek. Po tym zdarzeniu Duńczyk wycofał się z dalszej rywalizacji.

Po wizycie w szpitalu u zawodnika stwierdzono wstrząśnienie mózgu.

– Możemy odetchnąć z ulgą, że Patrick nie doznał żadnych złamań. Z pewnością jednak nie wystartuje w piątkowym meczu ligowym, w którym zmierzymy się z ekipą Eastbourne. Musimy się zatem rozglądać za zawodnikiem, który wystąpiłby w naszych barwach jako gość – powiedział Trevor Swales, promotor Panter.

 To był paskudny wypadek i wydaje mi się, że gdyby nie to, końcowy wynik spotkania mógłby wyglądać inaczej. Mogliśmy to nawet wygrać ponieważ Patrick był w dobrej dyspozycji tego wieczoru – dodał Swales.

Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez