Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Oskar Bober: “Będziemy walczyć i damy z siebie wszystko”

22/06/2022 14:57:12
Redakcja

– Bardzo fajny wynik dzisiaj, 52-37. Ważny dla klubu, ale także bardzo ważny dla kibiców. U Ciebie 11+1, myślę, że nie ma się czego wstydzić.
– Cieszymy się bardzo, że wróciliśmy na zwycięską drogę. Początek znów nie był dla nas łaskawy i trzeba było wynik odrabiać. To był ciężki mecz, bo nie dość, że ta upalna pogoda to jeszcze ciągnął się bardzo długo. Ciężko było utrzymać koncentrację. Cenne zwycięstwo i jedziemy zadowoleni do domu.

– Wspomniałeś o pogodzie. Dziś było bardzo upalnie, ale silniki sprawowały się bardzo dobrze. Pasowały te ustawienia z treningu czy na bieżąco wszystko musieliście dziś zmieniać?
– Powiem tak, trening to jest trening, a zawody to są zawody. Dzisiaj było dobrze, ja też sporo tych punktów zdobyłem. Ze sprzętu jestem zadowolony. W jednym biegu Dawid mi uciekł, bo nie zdążyłem dojechać do najlepszej ścieżki. W 15 biegu też było dobrze, tylko trochę zabrakło mi startu. Były już głębokie koleiny więc też fajnie, że udało się zdobyć punkt na rywalu.

– Szkoda tylko Tero Aarnio, który miał poważny upadek, a też był bardzo szybki. W zasadzie to cały sezon trapią Was te kontuzje, jak nie jeden zawodnik, to inny, a drużyna wyglądała dziś już na dobrze skonsolidowaną.
– Mam nadzieję, że u Tero skończy się potłuczeniach (Tero Aarnio złamał mały palec oraz skręcił nogę dop.red.) i w następnym meczu pojedziemy w pełnym składzie, tak jak dzisiaj. Dziś po kontuzji wrócił „Rolnik”, dorzucił ważne punkty i fajnie jakbyśmy dalej mogli już jechać najsilniejszym składem. Może jeszcze nie wszystko stracone. Będziemy walczyć.

– A jak na Ciebie wpływa taka atmosfera derbowa?
– Dziś była bardzo fajnie, bo chyba było najwięcej kibiców w tym roku. Doping było słychać. Nam zawodnikom też fajnie się jedzie jak na stadionie jest wrzawa, my to wszystko w parkingu słyszymy. Wiadomo, że każdy zawodnik i tak się przed swoim wyścigiem maksymalnie mobilizuje, ale jeśli się słyszy, że stadion żyje, że kibice to przeżywają, to nam jedzie się lepiej i fajnie jakby tak było też na innych meczach.

– Rozumiem, że broni nie składacie i o play-off walczycie do samego końca?
– Trzeba by to wszystko policzyć. Dzisiaj na pewno ważne zwycięstwo. Będziemy jechać do końca. Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. Będziemy walczyć i damy z siebie wszystko, bo nikt nie chce kończyć sezonu w połowie lipca.

Rozmawiał: Przemysław Frączek

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST