Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Okiem Kibica – wypowiedzi Kibiców po meczu z Częstochową

07/01/2013 0:00:00
Redakcja

Po dzisiejszym emocjonującym meczu naszych Jaskółek tradycyjnie już poprosiliśmy Kibiców o wyrażenie swoich opinii po spotkaniu.

Sebastian E.:
Serce się raduje patrząc na tak walczących swoich zawodników! Niesamowity Artem, waleczny Kołodziej i Vaculik, niesamowity Madsen, do tego Janowski! Czemu tak nie pojechali wczoraj? Może zbyt łagodnie potraktowali swojego rywala? Nie ważne, to już jest historia. Przed nami Derby Południa, musimy podejść do tego spotkania tak samo jak do dzisiejszego.

Magdalena Z. (Kibic Częstochowy):
Naprawdę nie wiem co powiedzieć. W trzech zawodników niestety nie da się wygrać meczu. Jepsen Jensen nie może robić 3 punktów na wyjeździe! Liczyłam także, że Rafał Szombierski zdobędzie około sześć punktów. Porażka na całej linii…

Konrad O.:
Pogoda dopisała, tor zawodnikom pasował. Każdy z zawodników pojechał w końcu na swoim poziomie! Szkoda jednego biegu Martina Vaculika, który oddał swoją drugą pozycję na rzecz Holty. Mamy naprawdę spore szanse na bonus w Częstochowie, ale wczorajszy mecz nauczył mnie, że nie można być tego pewny. Wszystko rozstrzygnie się na torze w Częstochowie.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST